Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 19

8 dalykai, kurie vaikinams moteryse tiesiog patinka

Merginos, galima lažintis, kad nežinote nei pusės dalykų, kurie patinka vyrams, nors dažnai tai darote!

Visos merginos yra labai skirtingos. Vaikinai jas myli dėl tam tikro jų potraukio, nepanašumo į kitas, dėl šypsenos, juoko ar skvarbaus žvilgsnio… Patrauklumo bruožų daug, ir kiekvienas ieško to, kuris jam patinka labiausiai. Tačiau iš pirmo žvilgsnio yra gana įprastų dalykų, kuriuos dievina absoliučiai visi be išimties vaikinai. Ir merginos to net nesupranta! Nes jei taip būtų – jos tai darytų vis dažniau.

TAIGI, VISIEMS VYRAMS PATINKA, KAI MERGINOS DARO ŠIUOS DALYKUS:

Padeda savo galvą ant vaikino krūtinės

Mielos merginos, jūs net negalite įsivaizduoti, kaip vaikinams tai patinka: grįžti namo po sunkios darbo dienos, atsigulti ant sofos ir pajusti, kaip kai kas artimo ir brangaus padeda galvą ant krūtinės ir prisiglaudžia. Tai nepamirštamas jausmas! Tokiomis akimirkomis jie jaučiasi kaip gynėjai ir superherojai, nes mergina būna rami ir atsipalaidavusi, o tai reiškia, kad šalia vaikino jaučiasi iš tiesų saugi.

Pirma parašo SMS žinutes

Vaikinams nuo vaikystės tiesiog įkalta į galvą, kad santykiuose jie turi būti iniciatoriai, kitaip nebus tikri vyrai ir pan. Be problemų, mielai vaikinai tai daro, bet yra tik vienas dalykas: vaikinai dažnai nesupranta, ar jie nėra per daug įkyrūs ar priekabūs. Todėl vaikinai skuba iš kraštutinumo į kraštutinumą: užverčia merginą šimtais žinučių, o paskui visai nerašo, kad jos per daug neišgąsdintų.

Mielos merginos, vaikinams, kaip ir jums, reikia jausti, kad jie yra mylimi, kad apie juos galvojama ir prisimenama. Taigi, jei ryte nusiųsite savo vaikinui trumpąją žinutę – tai praskaidrins jo visą dieną ir gali būti puiki įžanga į vakarinį pasimatymą.

Pasako jam, kaip ji jį vertina

Ne visos merginos yra vienodos: kai kurios yra meilesnės ir švelnesnės, o kitos santūresnės ar drovesnės. Ir tame nėra nieko blogo. Juk būtent tokias vaikinai jus ir pasirinko. Tik atminkite, kad jei vyras labai stengiasi ir tobulėja dėl santykių (o tai kiekvienas vyras turi daryti), jis vis tiek tikisi išgirsti, kad jūs tai pastebite ir vertinate. Patikėkite, nė vienas vyras jums niekada nepasiskųs, kad per dažnai jį už tai giriame. Avižinės košės sviestu niekada nepagadinsite.

Galbūt manote, kad vaikinas jau žino, kad jį vertinate: iš laimingos šypsenos, malonių žodžių, meilaus apkabinimo. Ir čia jūs labai klystate: beveik visiems vyrams reikia, kad tai pasakytumėte garsiai. Tai nepaprastai geras jausmas, todėl nesikuklinkite: kartokite žodžius jiems kuo dažniau.

Žaidžia su jo plaukais, kai vaikinas vairuoja automobilį

Skamba šiek tiek vaikiškai ir juokingai? Galima sutikti. Turbūt kiekvienas vaikinas puikiai prisimena tokį atvejį. Jiems turbūt tai buvo… tai buvo… labai malonu!

Merginos, jei važiuojate šalia vaikino ir sėdite ant priekinės sėdynės (nes jei sėdite gale, geriau neatitraukti jo dėmesio nuo kelio), ištieskite ranką ir švelniai paglostykite jo galvą bei plaukus. Jis iš karto pradės šypsotis! Patikrinkite – tai visada veikia! Pastaba: tai turi būti tik vienas judesys, nepersistenkite – juk jis vis dar vairuos ir turės stebėti kelią.

Facebook profilyje giriasi (saikingai) apie savo vaikiną

Be abejo, čia reikia laikytis nuosaikumo, nes daug merginų persistengia, ir net labai stipriai. Tačiau jei vaikinas jums tikrai patinka, didžiuojatės juo ir žavitės, nieko blogo, jei paskelbsite nuotrauką, kurioje kartu vakarieniaujate. Bet – grįžus namo, o ne dar sėdint restorane (nes jis tiesiog jums to neleis).

Tai bus puikus ženklas, kad jį gerbiate, vertinate, esate jam dėkinga ir norite pasidalyti savo laime su visu pasauliu. Vėlgi, svarbu, kad tai nebūtų pernelyg dažnas ar pataikaujantis elgesys, nes galite sulaukti priešingo rezultato. Geriausiu atveju jūsų vaikinas tiesiog viską nutylės.

moterys, vyrai, santykiai, psichologija

Tikrai jo klausosi

Merginos geriau nei bet kas kitas žino, kad klausytis – tai ne tik sėdėti ir linkčioti galva. Tai visai ne pasyvi veikla, o veiksmas, reikalaujantis pastangų ir visiško susikaupimo. Kartais vaikino gyvenime įvyksta kažkas svarbaus, jis turi ambicingą planą ir juda tikslo link, nerimauja dėl savo darbo arba negali priimti svarbaus sprendimo, tokiomis akimirkomis turėtumėte ne tik jo klausytis, bet ir išgirsti, suprasti bei viską įsisavinti. O svarbiausia – jis turi tai matyti ir jausti.

Todėl nesiblaškykite ir nežiūrėkite į telefoną, kad ir kiek žinučių tuo metu gautumėte. Užmegzkite akių kontaktą ir pakalbėkite apie tai, kas jam dabar svarbu. Svarbu, kad jis žinotų, jog esate šalia, kad visada jį palaikysite ir padėsite (net jei jam pagalbos ar paramos nereikia, nes jis pats jau viską nusprendė). Svarbu, kad jis pajaustų, jog nėra vienišas.

Rašo jam žinutes, kai jis išeina su draugais

Neverta slėpti: tiesiogine to žodžio prasme, yra tiesiog nepakenčiamų vaikinų, kurie pavydi savo merginos, kabinėjasi prie kiekvieno įtarimą sukėlusio įvykio ir neleidžia joms išeiti su draugais, ypač kai kompanijoje yra kitų vaikinų. Visi esame girdėję tokių siaubingų istorijų, ir tai tikrai kvaila ir bjauru. Šiuo metu kalbama apie ką kita: santykiuose vaikinai turi jaustis saugūs. Taip, jie pasitiki savo mergina ir gerbia jos teisę būti laisvai, bet jei per vakarą kelis kartus parašysite jiems bent kelias šiltas, meilias žinutes, tai bus iš tiesų puiku.

Mielos merginos, jei jūsų vaikinas yra pakankamai subrendęs ir savarankiškas, kad leistų jums vienai lengva širdimi nueiti į vakarėlį, nepamirškite bent retkarčiais parašyti jam kokią nors žinutę. Taip, jums bus smagu, ir visai nesinorės rašyti SMS žinučių, bet patikėkite, jam to tiesiog labai reikės. Įsivaizduokite, kaip jis šypsosis perskaitęs jūsų žinutę. Jam tai bus ženklas, kad jį prisimenate ir mylite, todėl nerimaujate. Ir jam tuomet nebus jokios priežasties pavydėti.

Parodo švelnumą

Nebūtina imti, ir viešumoje pulti ant savo vaikino, bet tokie maži dalykai kaip paėmimas už rankos ir švelnus jos paspaudimas, lengvas apkabinimas per pečius, kai kartu stovite eilėje prie kasos prekybos centre, arba tarsi netyčinis sugriebimas už peties vakarėlyje jam bus labai malonūs. Tai padės jam pajausti, kad didžiuojatės juo.

Visi šie, iš pirmo žvilgsnio, smulkūs dalykai yra labai svarbūs. Beje, vyrus labai lengva padaryti maloniais. Nereikia nieko išradinėti ar prigalvoti: tiesiog paglostykite jo galvą, padėkite galvą ant krūtinės arba priminkite jam, kad jį vertinate. Būtent taip, mielos merginos. Ir jei tai žinosite, jums bus gerokai lengviau jaustis laimingiems. Labai tikimės, kad jūs stengiatės, o jei ne, pradėsite tai daryti. Kai kurioms seksis geriau, kai kurioms prasčiau. Bet, mylimosios, kai vyrams kas nors pavyks, pasakykite tai jiems, parodykite ir pabrėžkite. Gal tai bus ir nedidelė smulkmena, bet tikrai maloni.

Santykiai yra kaip dviejų juostų gatvė. Gera žinia ta, kad vyrui nereikia didelių gėlių puokščių ir dainuoti romansų po balkonu, kad jis būtų laimingas. Tiesiog įdėkite jam į kišenę mažytį raštelį su meilės žodeliais, kurį jis atsitiktinai ras per pietus, arba pabučiuokite į skruostą, kai kartu žiūrėsite televizorių.

Viskas labai paprasta. Tiesiog pamilkite savo vaikiną iš naujo, pasakykite jam gražių žodelių, padovanokite šiek tiek dėmesio ir jis jums tikrai neliks skoloje.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:44 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti, jei nusprendėte atleisti neištikimybę
Niekada nemaniau, kad galėčiau susigrąžinti neištikimą vyrą. Visada norėjau būti stipri moteris, galinti pastovėti už save ir išvaryti neištikimą vyrą pro duris. Bet tada atleidau savo buvusiajam, kai jis mane apgavo. Ši patirtis mane daug ko išmokė,...

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau