Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Rugsėjo » 20

Nostradamo prognozės 2023 metams: Trečiasis pasaulinis karas, badas ir ekonomikos krizė

Viduramžių mokslininko Nostradamo pranašystės visada buvo ir tebėra labai įdomios žmonėms. Jis išpranašavo daugybę tragedijų, kurios jau įvyko įvairiose pasaulio vietose.

Manoma, kad Nostradamas tiksliai numatė tokius svarbius įvykius kaip Adolfo Hitlerio atėjimas į valdžią, Antrasis pasaulinis karas, rugsėjo 11-osios išpuoliai ir Prancūzijos revoliucija, kurie nulėmė mūsų pasaulio raidą. Prancūzų astrologas mistikas parašė 6338 pranašystes, kuriose nurodė, kada, kur ir kaip įvyks dramatiška pasaulio pabaiga.

Nors tyrinėtojai skirtingai interpretuoja Nostradamo ketureilius, jų nuomonės dažnai sutampa. Tai taikoma ir 2023 m.

Garsiuosius aiškiaregio ketureilius tyrinėja paranormalių reiškinių specialistai ir entuziastai. Tai nenuostabu, nes daugelis Nostradamo pranašysčių išsipildė jam gyvenant, o pranašystės išliko aktualios iki šių dienų.

Savo ketureiliuose garsusis astrologas alegorine forma užkodavo įvykius, kurie žmonijai nutiks ateityje.

Prancūzų astrologo prognozė 2023 metams

Trečiasis pasaulinis karas

Nesigilindami į datų, kurias taip pat užkodavo prognozuotojas, skaičiavimo subtilybes, galime pasakyti, kad kitais metais prasidės Trečiasis pasaulinis karas.

Bent jau taip tvirtina daugelis ketureilių tyrinėtojų. Taigi Johnas Hoagas savo knygoje "Nostradamas. Išsami pranašystė" rašoma, kad pasaulinis karinis konfliktas įvyks 2020-aisiais. Rusija, JAV ir Kinija atsidurs veiksmų epicentre.

Nostradamas rašė: "Septyni didžiulio karo mėnesiai, žmonės miršta nuo žiaurumų".

Logiška, kad nedidelis konfliktas gali dar labiau išsiplėsti ir sukelti trečiąjį pasaulinį karą.

Badas

Nors anksčiau badmečio prognozė buvo siejama su 2022 m., dabar mokslininkai mano, kad galbūt prancūzų mokslininkas vis dėlto turėjo omenyje 2023 m. Kaip minėta, šis nesutarimas susijęs su datų aiškinimu.

Bet kokiu atveju ateityje, pasak Nostradamo, bado kamuojami žmonės pradės kraustytis iš vienos vietos į kitą, tačiau tai niekaip nepaveiks situacijos. Išliks cheminio ir branduolinio ginklo sukeltos geriamojo vandens ir pasėlių problemos.

Ekonomikos krizė

Ekonomikos žlugimą 2023 m., kurį taip pat numatė Nostradamas, galima laikyti natūralia pasaulinio konflikto pasekme. Senovinius tekstus tyrinėjantis Josephas Johmansas teigia, kad prancūzų alchemikas savo ketureiliuose kalbėjo apie pinigų nuvertėjimą.

Teigiama, kad 2023 m. žmonės iš banknotų kurs ugnį, nes pinigai niekam nebetinka. Kils riaušės, indėlininkai šturmuos bankus, reikalaudami atlyginti nuostolius, bet jie neatidarys durų.

Stichinės nelaimės

Prancūzų vaistininkas ir alchemikas Mišelis de Notre Dame'as pranašavo, kad XXI amžiuje įvyks įvairių stichinių nelaimių ir katastrofų. Pasak Nostradamo, 2023 metai nebus išimtis.

Ir tai nenuostabu: būtent šiais metais pranašė pamatė Žemės orbitos pokyčius. Be to, mokslininkai mano, kad Nostradamas išpranašavo didžiulio meteorito kritimą ant mūsų planetos, kaip liudija vienas iš ketureilių apie ugninį pėdsaką danguje.

Šviesa, krintanti Marse

Žvelgdamas į mūsų galaktiką, prancūzų mistikas mįslingai mini "šviesos kritimą į Marsą". Dar neaišku, ką šie žodžiai reiškia. Galbūt meteorito nukritimas į Raudonąją planetą ir vėlesnis jo nusileidimas iš orbitos?

Naujasis popiežius

Tarp Nostradamo pranašysčių ateinantiems metams minimas naujas popiežius, kuris pakeis Pranciškų.

Pasak spėjiko, popiežius Pranciškus bus paskutinis tikras popiežius, o jo vietą užėmęs pontifikas bus skandalingas.

"Per paskutinį Šventosios Romos Bažnyčios persekiojimą pasirodys popiežius Petras, kuris pamokys savo kaimenę per daugybę nelaimių, po kurių septynių kalvų miestas bus sugriautas, o baisusis Teisėjas teis žmones.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau