Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 20

Kosta Rikoje per potvynius ir nuošliaužas žuvo mažiausiai 9 žmonės

Dėl užsitęsusių liūčių Kosta Rikoje kilo potvyniai ir nuošliaužos, per kurias žuvo mažiausiai 9 žmonės, o šimtai buvo priversti palikti savo namus.

Smarkios liūtys sukėlė nuošliaužą kelyje netoli El Hundimiento kalnų perėjos netoli Kambronero, Aladžuelos provincijoje. Autobusas ir dar dvi transporto priemonės atsitrenkė į nuošliaužos nuolaužas ir nukrito į griovį, žuvo mažiausiai devyni žmonės.

Kosta Rikos Raudonasis Kryžius pranešė, kad buvo išgelbėta daugiau kaip 30 žmonių, kai kurie sužeisti ir nugabenti į netoliese esančią ligoninę. Įvykio vietoje dirba paieškos grupės su tarnybiniais šunimis, kurios ieško galimai dingusių keleivių.

Išsiliejus Kanaso upei, Desamparadoso ir Ačero kantonuose nuo potvynio nukentėjo šimtai žmonių. Buvo įkurti penki pagalbos centrai, kuriuose apgyvendintos perkeltos šeimos. Policija, Raudonasis Kryžius ir ugniagesiai padeda evakuoti žmones. Raudonasis Kryžius teigė, kad buvo apgadinta apie 80 namų ir evakuota 50 žmonių.

Kosta Rikos nelaimių valdymo agentūra Comisión Nacional de Emergencias (CNE) pranešė, kad 191 bendruomenėje potvynio padarinių likvidavimo darbuose dalyvauja komandos.

Tikroji Žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanalą:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau