Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 20

Pakistane tebesitęsiančių potvynių aukų skaičius išaugo iki 1545

Oficialiais duomenimis, per potvynius žuvo dar 37 žmonės, o materialinė žala vis didėja.

Pakistane vykstančių potvynių aukų skaičius išaugo iki 1 545, nes per pastarąsias tris dienas per potvynius žuvo dar 37 žmonės, įskaitant 18 vaikų, rodo pirmadienį paskelbti oficialūs statistiniai duomenys.

Nacionalinės nelaimių valdymo tarnybos (NDMA) duomenimis, nuo birželio 14 d. Sinde žuvo 678 žmonės, Chaiber Pachtunchvoje - 306, Beludžistane - 299.

Pranešime teigiama, kad 191 žmogus žuvo šiaurės rytinėje Pandžabo provincijoje, 48 - Pakistano administruojamoje Kašmyro dalyje ir 22 - šiauriniame Gilgito-Baltistano regione. Tarp 1545 žuvusiųjų buvo 552 vaikai ir 315 moterų, rodo NDMA duomenys.

Iš viso per liūtis ir potvynius visoje šalyje buvo sužeista 12 860 žmonių.

Agentūros duomenimis, taip pat didėja turtinė žala: apgadinta daugiau kaip 1,95 mln. namų, iš kurių 782 274 visiškai sugriauti, o 959 819 gyvulių žuvo.

Musonų sezonas Pakistane, kaip ir kitose regiono šalyse, paprastai atneša gausias liūtis, tačiau šie metai buvo drėgniausi nuo 1961 m.

Trečdalis šalies teritorijos šiuo metu yra po vandeniu, nes dėl smarkių liūčių ir tirpstančių ledynų pagrindinė šalies upė Indas išsiveržė iš krantų ir užtvindė dideles lygumas ir ūkius.

Niokojančios liūtys ir potvyniai taip pat nuplovė 12 716 km kelių, 374 tiltus ir pastatus visoje branduolinėje Pietų Azijos šalyje, kurioje ir taip tvyro politinė ir ekonominė sumaištis.

Nuo siautėjančių potvynių nukentėjo daugiau kaip 33 mln. iš maždaug 220 mln. šalies gyventojų, o jau ir taip nusilpusiai infrastruktūrai padaryta stulbinanti daugiau kaip 30 mlrd. dolerių žala.

Beveik 45 proc. šalies ariamosios žemės jau užlieta, todėl kyla rimta grėsmė apsirūpinimui maistu ir didėja ir taip sparčiai auganti infliacija.

Šimtai tūkstančių perkeltųjų asmenų taip pat susiduria su per vandenį plintančių odos ir akių ligų protrūkiais. Sveikatos ekspertai įspėja, kad mirčių nuo viduriavimo, virškinamojo trakto ligų, vidurių šiltinės, maliarijos, dengė ir kitų infekcijų bus daugiau nei nuo liūčių ir potvynių.

Iki šiol Pakistanas sulaukė 113 humanitarinės pagalbos skrydžių iš Turkijos, JAE, Kinijos, JAV, Jungtinės Karalystės, Uzbekistano, Prancūzijos, Saudo Arabijos, Jordanijos, Omano, Nepalo, Turkmėnistano, UNICEF, UNHCR ir Pasaulio maisto programos.

Tuo tarpu į Pakistaną per Iraną taip pat atvyko du Turkijos traukiniai, gabenantys humanitarinę pagalbą, o per kelias ateinančias dienas atvyks dar aštuoni traukiniai.

Praėjusią savaitę "Tükiye" taip pat išsiuntė 3 100 palapinių, 6 870 antklodžių, 2 864 maisto rinkinius, drabužių ir miltų traukiniu, o iki šiol Pakistaną pasiekė 13 skrydžių su humanitarine pagalba.

Tikroji Žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanalą:

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau