Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 23

3 priežastys, kodėl daugelis vyrų renkasi gyvenimą be moters

Vyras gyvena vienas. Jis nenori kurti šeimos ar net užmegzti santykių. Jis sako, kad jam geriau gyventi vienam. Manau, kad esate matę tokių vyrų. Tačiau kodėl taip atsitinka? Atrodo, kad beveik visi vyrai anksčiau ar vėliau sukuria šeimas. Vyras randa moterį ir jie kažką daro. Tačiau kas blogo yra tais atvejais, kai vyras nusprendžia, kad jam geriau gyventi vienam? Panagrinėkime tris atvejus.

Pavargote ieškoti. Vyras gali norėti gyventi su moterimi, bet jam nusibodo ieškoti. Draugai gali supažindinti jį su naujomis moterimis, tačiau vyrui reikia ne to. Sėdint pažinčių svetainėse tai nėra tas pats. Ir vyras supranta, kad praleisti visą gyvenimą ieškant moters - ne išeitis. Tai atima per daug laiko ir energijos.

Todėl toks vyras nori įsikurti ir gyventi vienas. Tai nėra taip blogai, ypač jei netoliese yra giminaičių ir artimų žmonių. Jei yra geras darbas ir pan. Tada galėsite nustoti ieškoti ir kurti savo gyvenimą. Jei pasirodo moteris, tai gerai, o jei ne, tai irgi gerai. Taip mąsto tokie vyrai.

Jie mato neigiamus pavyzdžius. Tai antroji priežastis. Žmogus turi draugų. Pavyzdžiui, jis mato, kad kiekvienais metais jo draugų vis mažėja. Mažiau laiko, skirto kam nors įdomiam, mažiau energijos, daugiau problemų šeimoje. Kiekvieną kartą, kai vyras mato savo draugus, jis girdi tik neigiamas istorijas apie tai, kas vyksta jų santykiuose.

Be to, jei vyras turėjo tuos pačius tėvus, pasirodo, jis apskritai nėra matęs gerų ir sveikų santykių. Jam atrodys, kad vienintelė santykių galimybė yra kentėti ir būti kantriam. Tada jis norės gyventi vienas.

Negalėjimas bendrauti su moterimis. Tai trečioji priežastis. Visi prisimename vaikinus, kurie mokykloje negalėjo sugyventi su gražia mergina. Visada buvo tam tikrų problemų, įtampos ir pan. Buvo sunku užmegzti kontaktą. Juo labiau nekvieskite jų į pasimatymą.

Pasirodo, tokių vyrų būna ir trisdešimtmečių, ir keturiasdešimtmečių. Jie tiesiog nesupranta, kaip užmegzti santykius, kaip pradėti bendrauti su moterimi. Jie neturi patirties. O tai vyrui kelia didelį stresą. Todėl jis nusprendžia, kad lengviau atsisakyti šios idėjos ir gyventi vienam.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau