Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 23

Kaip atrodo tikri energijos vampyrai santykiuose

Toks vampyrizmas yra jūsų pažeminimo santykiuose priežastis....

Fiksuoti save santykiuose. Užsispyrimas dėl kito asmens...

Dauguma žmonių vienaip ar kitaip puola į kraštutinumus, nuolat kyla klausimų. Arba bėgti paskui kitą asmenį, arba elgtis šaltai - žodžiu, viskas arba nieko.

Pirmiausia žmogus perskaito apie savigarbą ir nustoja valgyti nuo stalo mėtomus likučius - tai gerai. Tada jis nusprendžia, kad užmegs santykius tik su tais, kurie iš karto jį pamaitins skanėstais.

Beveik iš karto paaiškėja, kad žmonių, kurie yra pasirengę tai daryti, yra minimumas, ir jie iš esmės greitai susijungia. Vėl klausimai ir atsakymai, pateikiami medžiagos apie dėmesį asmeniui forma.

Dėl to paaiškėja, kad reikia žengti žingsnius nuo asmens, tačiau vos tik asmuo pradeda žengti žingsnius, jam atrodo, kad jis daro per daug ir pažeidžia savo savigarbą. Vėl kyla klausimų.

Galiausiai asmuo nusprendžia nevalgyti likučių, todėl žengia žingsnius kito asmens link ir tiesiogine prasme reikalauja atsakomųjų žingsnių. Jis pažvelgia į save ir jam atrodo, kad jau nebeprašo ir nebelaukia.

Jis reikalauja, o kai tik kas nors nutinka, pasitraukia iš santykių.

Nėra jokio skirtumo tarp maisto trupinių pavidalu ir jūsų meilės reikalavimų. Viskas, ką darote pirmuoju ir antruoju atveju, yra spaudimas.

Arba nieko nedarysite ir tiesiog lauksite, arba žengsite dosnius žingsnius ir reikalausite atsako, o tada nueisite, arba verksite ir maldausite - užsiimsite energetinio vampyrizmo praktika ir būsite atstumti.

Daug tokių įkyrių žmonių komentaruose rašo apie tai, kaip jie mylėjo ir kaip pasaulis pasikeitė ir nebegalima mylėti (nebėra tyros meilės). Jie cituoja Sokratą, Biblijos eilutes, šventųjų posakius, Motinos Teresės žodžius ir pan.

Visa tai - skausmas žmonių, kurie norėjo pastatyti naftos gręžinį ant kito žmogaus galvos ir išsiurbti iš jo energiją. Tai nepadėjo, nes su tokiais troškimais tiesiog negalėjo veikti.

Būtent čia prasideda kaltinimai ir palyginimai su tuo, kaip viskas buvo anksčiau. Beje, Sokratas (senovės graikų filosofas, gyvenęs prieš Kristų) buvo pirmasis, kuris pateikė tokius palyginimus. Jis pirmasis aprašė visus dalykus, kuriuos aprašo įkyrios moterys ir vyrai, teigdamas, kad šis tinklaraštis yra originalus.

Kad geriau suprastumėte savo nesėkmes meilėje, svarbu suprasti, ko norite iš vyro. Yra dvi kryptys - gauti džiaugsmo iš meilės ir konkrečių dalykų/veiksmų iš asmens trūkumas dėl meilės malonumo.

Jei iškart susitelkiate į antrąjį, esate tas energijos vampyras, kuris kaip įkyrus uodas iš pradžių šmirinėja jums po ausimi, o paskui siurbia kraują.

Pats meilės malonumas pasiekiamas visai kitaip. Tai nėra susiję su kito asmens elgesio pokyčiais.

Norint gauti tikrą ir veiksmingą malonumą, reikia atlikti tam tikrą darbą ir gauti rezultatą - savo malonumą. Meilėje jūsų darbas yra kito žmogaus malonumas.

Jūs esate apdovanojami už kito žmogaus malonumą.

Jei susitelkiate tik į savo malonumą ir skaičiuojate, ko jums trūksta iki didžiausios laimės - norite apeiti darbą, bet gauti malonumą. Vampyrizmas.

Negalite būti vartotojiškas bet kokių išteklių atžvilgiu. Tai visada yra darbas, ir tik po jo galima gauti atlygį. Todėl reikia investuoti į kito žmogaus malonumą, o kai žmogus patiria šį malonumą - jis atlieka savo darbo dalį arba atlieka ją anksčiau, tikėdamasis atlygio.

Kalbant apie atlygį - jį gausite, bet tik tada, jei darbas bus atliktas. Tie patys įkyrūs komentatoriai, kurie nuolat verkšlena - niekaip nesupranta šios paprastos formulės.

Kodėl jie nemėgstami? Nes jie daro viską, ką patys nori gauti iš žmogaus, užuot ėmęsi veiksmų, kad jam patiktų.

Nuolat sulaukiu klausimų: "Kas žmogui yra malonumas?" - Draugai, tokie klausimai yra nesąmonė. Norite tapti elektriku, nes jūsų draugas yra elektrikas, ir jūs priimate pirmąjį užsakymą atlikti visus elektros instaliacijos darbus privačiame name. Skambinate draugui ir klausiate: "Klausyk, kaip atliekami elektros darbai name? Noriu atlikti šį užsakymą, pasakykite, kaip...

Jis jums pasakys, bet ne tai, ką norite žinoti - paklauskite, koks namas, koks plotas, kokie lizdai, kokie kabeliai į namą, kokios zonos ir t. t.

Net ir po to per penkias minutes jis jums nieko nepaaiškins. Patys įsitikinkite, kas jūsų pasirinktam asmeniui teikia malonumą. Ar nematote kito džiaugsmo iš tam tikrų veiksmų? Taigi kam jums reikalingi santykiai, jei esate toks savanaudis?

Jei jums nerūpi kito žmogaus malonumas, negalite suprasti meilės džiaugsmo. Tik iš santykių - ne iš kito žmogaus veiksmų. Jūsų meilė visada bus neįgali. Vieni santykiai - be rankos, kiti - be kojos, treti - su visišku paralyžiumi.

Ši kvailystė ir žodžiai "duoti" bei "norėti" persekioja daugumą žmonių santykiuose. Beje, tai susimaišo su didelės paklausos iliuzija, ir žmogus ima manyti, kad kitiems yra didelė garbė išpildyti jo norus ir troškimus.

Dažniausiai galite blaiviai pažvelgti į žmogų ir pamatyti, kad visi jūsų veiksmai neteikia jam jokio malonumo. Jo žvilgsnis nuolatos nuobodus, bukas. Užuot diagnozavę depresiją ar traumą, pagaliau supraskite: žmogus taip gali elgtis tik su jumis.

Niekada neįsiveltumėte į žeminančią istoriją, jei žiūrėtumėte tiesiai į žmogų.

Nežiūrėkite į save kaip į parduotuvės klientą (kuris visada teisus) - kitas asmuo turi savo poreikius. Jei santykiuose save laikote vienintele šalimi, kuri susiduria su neteisybe, ir daugiausia dėmesio skiriate asmeniui, reikalai klostosi blogai.

Toks vampyrizmas yra jūsų pažeminimo santykiuose priežastis.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau