Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugsėjo » 24

Moteris mirė vaistinėje praėjus kelioms minutėms po to, kai gavo COVID Jab

Pasak jos dukters, kanadietė, kuri mirė praėjus kelioms minutėms po to, kai jai buvo suleista COVID-19 injekcija, prieš apsilankymą vaistinėje buvo labai sveika.

Rugsėjo 14 d., kai Carol Pearce apsilankė parduotuvėje "Shoppers Drug Mart" Saskautone, Saskačevano valstijoje, ji susirašinėjo su dukra Stephanie Foster.

"Mama iš karto po skiepo parašė man SMS žinutę, kad laukia 15 min, o aš jai atrašiau", - socialiniame tinkle "Facebook" rašė Foster.

Apie tai praneša Wnd.com: Tuo tarpu Kanada atšaukia reikalavimą, kad visi į šalį atvykstantys asmenys būtų "visiškai paskiepyti", pranešė "Toronto Star". Laikraštis teigė, kad šis žingsnis žengtas po to, kai kanadiečiai ruošėsi spalio 1 d. dalyvauti masiniame pilietiniame nepaklusnume.

Jungtinėse Amerikos Valstijose "Zogby Strategies" atlikta nacionalinė apklausa parodė, kad 17 % suaugusiųjų, gavusių bent dvi COVID-19 vakcinos dozes, teigia, kad per kelias savaites ar kelis mėnesius po skiepo jiems buvo diagnozuota nauja liga. Tarp tų, kurie gavo bent vieną skiepą, šis rodiklis siekė 15 %.

Rugsėjo 4 d. visiškai paskiepytas ir pasididintas 24 metų Kanados televizijos reporteris Matthew Rodrigopulle netikėtai mirė savo namuose nuo širdies sutrikimų.

Žiūrėkite Stephanie Foster įrašus "Facebook" tinkle:

pasaulis, medicina, vakcinos

Foster sakė, kad gydytojas jai pasakė, jog jos motina "mirė dar prieš atsitrenkdama į grindis".

"Mano nuostabios mamos gyvybę vakar atėmė KOVIDO BOOSTERIO ŠŪVIS... Ji buvo laiminga ir visiškai sveika", - sakė Foster.

"Vakar rytą praleido svečiuodamasi pas mane namuose iki pat jos paskyrimo laiko. Į paskyrimą ji išėjo laiminga ir energinga! Ji neturėjo jokių sveikatos problemų!!!"

Vėliau socialiniame tinkle "Twitter" buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame moteris, pasivadinusi "Heart4Truth Twitter" paskyra, vaistinėje teiraujasi apie COVID-19 injekciją ir klausia, ar kas nors patyrė kokį nors šalutinį poveikį.

Darbuotoja sakė, kad kai kuriems žmonėms šūvio vietoje atsiranda skausmingumas, o kitiems - karščiavimas.

Moteris dar labiau įsitempė ir pasakė, kad po injekcijos vaistinėje kažkas mirė. Darbuotoja neneigė jos teiginio, bet sakė, kad dėl privatumo įstatymų negali nieko pasakyti apie šį įvykį.

Heart4Truth teigė, kad Pearce'o mirties "liudininku" tapo jo draugas.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

Laikraštis "The Western Standard" pranešė, kad kandidatas į valdžią Saskatūne Markas Friesenas socialinėje žiniasklaidoje paskelbė vaizdo įrašą, kuriame ragino "eksperimentinius mRNA" stiprintuvus "nedelsiant sustabdyti".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau