Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Rugsėjo » 25

Kaip prisišaukti meilę vienišosioms?

Štai keletas patarimų, kurie, ezoterikos žinovų nuomone, padeda prikviesti į namus ilgai lauktąjį svajonių princą. Išbandykite, jei pasiilgote meilės, bet jos vis dar nesulaukiate.

Panaikink visus ankstesnių romanų pėdsakus. Būtina nutraukti visus ryšius, saistančius su praeitimi. Išmesk senus meilės laiškus, mielas smulkmenėles ir dovanėles iš buvusių mylimųjų, nors tai tebūtų ir sudžiūvęs jo dovanotos gėlės žiedelis tarp knygos lapų.

Atsikratyk moterų portretų. Žinovai tvirtina, kad moters portretai namuose pritraukia vienatvės energiją.

Jei esi vieniša ir ieškai gyvenimo draugo, greitų teigiamų pokyčių gali sulaukti išmetus iš savo gyvenamųjų patalpų visus paveikslus ir nuotraukas, kurie vaizduoja moterį vieną. Na, jei labai brangini savo pačios portretą, jį gali kuriam laikui „paskolinti“ artimiesiems ar draugams.

Pakeisk kambario nuotaiką. Jei prie lovos stovi tik viena spintelė, o visas kambarys prigrūstas vien tavo daiktų, susidaro įspūdis, kad tau patinka gyventi vienai, ir čia nėra erdvės vyrui. Kosmetikos buteliukai, rožiniai kvepalų flakonėliai, minkšti pliušiniai meškiukai ir lėlės taip pat nepritraukia vyriškos energijos.

Beje, vyrišką energiją tame kambaryje, kuriame turėtų būti jūsų meilės zona, atbaido ir „paaugliški“ ar darbiniai elementai: iš darbo parsinešami dokumentai, kompiuteris, treniruokliai ir pan. Rask jiems kitą vietą.

Atsikratyk aštrių daiktų. Kambaryje, kuriame tu lauki savo svajonių princo, neturi būti aštrių, duriančių daiktų, smailių kampų. Neturi būti netgi kaktusų, nes visi duriantys dalykai sukelia įtampą čia apsilankiusiam svečiui.

P nuomonė: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau