Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 2

Čečėnijos lyderis R. Kadyrovas ragina Ukrainoje panaudoti mažo galingumo branduolinius ginklus

Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas (Ramzan Kadyrov) šeštadienį pareiškė, kad Rusija turėtų apsvarstyti galimybę panaudoti mažo galingumo branduolinius ginklus po to, kai Maskvos kariai buvo išstumti iš vieno svarbiausių Rytų Ukrainos miestų.

"Mano asmenine nuomone, reikėtų imtis drastiškesnių priemonių - iki karo padėties pasienio zonose paskelbimo ir mažo galingumo branduolinių ginklų panaudojimo", - sakė R. Kadyrovas savo "Telegram" kanale.

Jis sakė, kad kariuomenėje "nėra vietos nepotizmui", o generolą pulkininką Aleksandrą Lapiną (Alexander Lapin), kuris vadovauja regione kovojančioms Rusijos pajėgoms, pavadino "vidutinybėmis".

Jis sakė, kad A. Lapinas neužtikrino "būtino ryšio, sąveikos ir amunicijos tiekimo" prorusiškoms pajėgoms Lymane, rytiniame Donecko srities mieste, kurį Maskva aneksavo prieš dieną.

Šeštadienį Maskva pranešė, kad išveda karius iš Lymano, užėmusi šį miestą vėlyvą pavasarį.

"Aš būčiau pažeminęs Lapiną iki eilinio laipsnio, atėmęs iš jo apdovanojimus ir su kulkosvaidžiu rankose pasiuntęs jį į fronto liniją nuplauti gėdos krauju", - sakė R. Kadyrovas savo 2,8 mln. sekėjų per "Telegram".

R. Kadyrovas vadovauja Rusijos musulmonų daugumos Čečėnijos Respublikai, kurią valdo geležiniu kumščiu.

AFP

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau