Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 2

ATSKLEISTA: Pfizer vadovas susitiko su ES prezidente Ursula von der Leyen prieš sudarant kelių milijardų eurų vertės sandorį dėl vakcinų

"Pfizer" generalinis direktorius Albertas Bourla (Albert Bourla) neduos parodymų Europos Parlamento specialiajam komitetui dėl COVID-19, kuris posėdžiaus vėliau šį mėnesį. Tikėtasi, kad komitetas apklaus A. Bourlą dėl slaptų bendrovės sandorių dėl vakcinų, kuriuos jis sudarė su Europos Komisijos pirmininke Ursula von der Leyen. Šis sandoris buvo sudarytas prieš platinant "Pfizer" vakciną Europoje.

Kitos didžiosios farmacijos bendrovės jau davė parodymus komitetui.

ATSKLEISTA: Pfizer vadovas susitiko su ES prezidente Ursula von der Leyen prieš sudarant kelių milijardų eurų vertės sandorį dėl vakcinų, o dabar jis neduoda parodymų ES komitete

Von der Leyen tiesiogiai dalyvavo preliminariose derybose dėl didžiausios ES vakcinų sutarties.

Politico pranešė:

Pfizer" vadovas Albertas Burla atsisakė susitikimo su Europos Parlamento specialiuoju komitetu dėl COVID-19. Buvo tikimasi, kad jis turės atsakyti į griežtus klausimus apie tai, kaip buvo sudaromi slapti vakcinų sandoriai.

Šis sprendimas priimtas po to, kai mėnesio pradžioje paskelbtoje ES vakcinų pirkimo strategijos audito ataskaitoje buvo iškelti nauji klausimai apie A. Bourlos ir Europos Komisijos pirmininkės Ursulos von der Leyen kontaktus, kurie buvo užmegzti prieš sudarant kelių milijardų eurų vertės vakcinų pirkimo sutartį.

JAV farmacijos milžinės, didžiausios COVID-19 vakcinų tiekėjos ES, vadovas turėjo pasirodyti komisijos posėdyje spalio 10 d. Komitetas susitinka su pagrindiniais pareigūnais, dalyvaujančiais ES vakcinų pirkimo procese, kad išmoktų, kaip reaguoti į būsimas pandemijas. Į komitetą kreipėsi ir kiti farmacijos įmonių vadovai, įskaitant "Moderna" generalinį direktorių ir "AstraZeneca" bei "Sanofi" aukšto rango pareigūnus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau