Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 14

Kroatijos europarlamentaras: "Covid" vakcinos yra ‘didžiausias korupcijos skandalas žmonijos istorijoje’

"4,5 mlrd. vakcinos "Covid-19" dozių, skirtų 450 mln. ES gyventojų, pirkimas yra didžiausias korupcijos skandalas žmonijos istorijoje", - teigia kroatų politikas Mislavas Kolakušičius (Mislav Kolakušić).

Teisininkas ir Europos Parlamento narys M. Kolakušičius teigė, kad šie skaičiai prilygsta "10 dozių kiekvienam Europos vyrui, moteriai ir vaikui, įskaitant naujagimius, injekcijai, kurios sudėties niekas nežino".

Kolakusič ir kiti Europos Parlamento nariai paklausė Europos Komisijos pirmininkės Ursulos von der Leyen, kada ji paviešins savo bendravimą su "Pfizer" generaliniu direktoriumi Albertu Bourla (Albert Bourla) dėl "vakcinų" pirkimo.

Tai, ką padarė "Pfizer", yra nesuprantama, sakė EP narys ir pridūrė, kad sutartis su jais turėtų būti nutraukta, pareikalauta grąžinti pinigus ir "Pfizer" bei kiti asmenys turėtų būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

The Expose praneša: Antradienį, kitą dieną po COVI posėdžio, šeši EP nariai surengė spaudos konferenciją Europos Parlamente, kurioje atskleidė, kas nutiko. #PhizerLiedPeopleDied, tviteryje paskelbė EP narys Cristian Terhes (Cristian Terhes).

Šeši europarlamentarai: Francesca Donato (Italija), Cristian Terhes (Rumunija), Virginie Jeron (Prancūzija), Sylvia Limmer (Vokietija), Ivan Sincic (Kroatija), Christine Anderson (Vokietija).

Albert Bourla atstovas "negalėjo, nesugebėjo arba nenorėjo atsakyti į daugelį mano kolegų užduotų klausimų", - sakė K. Terhes. "Ką "Pfizer" turi slėpti? ... [Kai paklausėme], kada jie ketina visiškai atskleisti šias [smarkiai redaguotas] sutartis, "Pfizer" atstovas, kuris buvo atsiųstas pakeisti "Pfizer" generalinio direktoriaus, atsakė, kad jie negali visiškai atskleisti šių sutarčių, nes turi tam tikrų komercinių paslapčių ... ir turi apsaugoti savo interesus.  O kaip dėl mūsų žmonių interesų?"

"Pfizer-Biotech", didžiausios farmacijos bendrovės, dalyvaujančios covid-19 vakcinos gamyboje, elgesys yra apgailėtinas ir nepriimtinas tokioje demokratinėje sistemoje, kokia yra Europos Sąjunga", - sakė Donato. pridurdamas:

"Albertas Bourla atsisakė atvykti ir atsakyti į mūsų teisėtus klausimus apie jo privačias SMS žinutes su ES Komisijos pirmininke Ursula von der Leyen, kurios jau laikomos neteisėtomis... Pirmininkės U. von der Leyen atsisakymas atskleisti jų SMS žinučių turinį... A. Bourlos atsisakymas atvykti į parlamentą [ ], o po to ir vangus ponios Small elgesys vakar meta nerimą keliantį šešėlį ant viso sutarties sudarymo proceso teisėtumo, todėl kyla įtarimų dėl korupcijos."

"Skandalas, kad Bourla vengia kalbėti ir atsakyti į klausimus po to, kai sudarė savo gyvenimo sandorį", - sakė Limmer. "[Vakar] ponia Small... arba apsimetė nežinanti, arba nenorėjo atsakyti į jokius mano klausimus."

"Pfizer" tyliai nutraukė privalomą nėščiųjų saugumo tyrimą. Atrodo, kad preliminarūs "v-safe", JAV tarnybos CDC programos, duomenys rodo pražūtingą savaiminių nėščiųjų abortų skaičių. Ponia Small atsisakė komentuoti".

"Didžiausia gėda, kad "Pfizer" generalinis direktorius Albertas Bourla nepasirodė mūsų komitete. O dar didesnė gėda, kad jis iš tikrųjų neketina pasirodyti, niekada", - sakė Sinčicas. "Taigi, pasiūlysiu sekretoriatui, kuris kviečia mūsų svečius... kad kitą kartą jis būtų kviečiamas naudojant tekstinę žinutę, o ne elektroninį laišką, galbūt jis taip ir pasirodys." 

Sinčičius priminė prieš 10 metų kilusį didžiulį "Pfizer" skandalą, kai "Pfizer" buvo nubausta 60 mln. dolerių bauda už Kroatijos gydytojų, atsakingų už vaistų registravimą ir klinikinių tyrimų vertinimą, papirkinėjimą.  Ir kad tai ne vienintelis skandalas, susijęs su "Pfizer". "Taigi, kai turime tokią bendrovę, kuri SMS žinutėmis bendrauja su [Europos] Komisijos vadovu, [tada turime paklausti], kas čia vyksta?  Ar tai interesų konfliktas? Taip, žinoma, yra. O interesų konfliktas yra pirmas žingsnis korupcijos link... Prieš kurį laiką aptarėme šias SMS žinutes ir paraginome Komisijos pirmininkę Ursulą von der Leyen atsistatydinti, ir aš pakartosiu savo reikalavimą, kad ji atsistatydintų."

"Vakarykštė Kovido komiteto sesija dar kartą parodė, kad ES Parlamentas yra ne kas kita, kaip milžiniška demokratijos iliuzijų parodija, skirta apgauti Europos tautas, kad jos manytų, jog Parlamente atstovaujama jų interesams. Taip nėra", - sakė Andersonas.

"Ne tik kviestiniai komisijos nariai... ar valstybių narių sveikatos apsaugos ministrai neatsakė nė į vieną mūsų klausimą. Ne, jie ir toliau skleidžia dezinformaciją apie mRNA injekcijų saugumą ir veiksmingumą. Jie ir toliau meluoja, menkina ir visiškai neigia šių injekcijų žalingą poveikį... Trumpai tariant, jie ir toliau demonstruoja visišką nepagarbą ES žmonėms." Andersonas paragino sudaryti oficialų tyrimo komitetą, kuris "padėtų išsiaiškinti esmę ir užbaigtų jų sąmokslą atimti iš žmonių laisvę, demokratiją ir teisinę valstybę".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau