Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 2

Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

Atvejo ataskaita pirmadienį buvo paskelbta žurnale "Vaccines".

Pasak pranešimo, pacientui 2021 m. gegužės mėn. buvo suleista Oksfordo-AstraZenecos COVID-19 vektorinė vakcina, po to tų pačių metų liepos ir gruodžio mėn. buvo suleista "Pfizer-BioNTech" vakcina.

mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Mirusiojo šeimos nariai, pastebėję tam tikrus klinikinių simptomų, pasireiškusių prieš pat mirtį, neatitikimus, paprašė atlikti skrodimą.

Iš atvejo ataskaitos:

Šio atvejo klinikinėje istorijoje buvo pastebimi kai kurie su COVID-19 skiepais susiję įvykiai.

Jau pirmosios vakcinacijos 2021 m. gegužės mėn. dieną (ChAdOx1 nCov-19 vektoriaus vakcina) jam pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos simptomai, dėl kurių prireikė medicininės pagalbos ir nuo kurių jis atsigavo labai lėtai. Po antrosios vakcinacijos 2021 m. liepą (BNT162b2 mRNA vakcina) šeima pastebėjo ryškius elgesio ir psichologinius pokyčius bei staiga prasidėjusį ryškų PD simptomų progresavimą, dėl kurio stipriai sutriko jo motorika ir nuolat reikėjo pagalbos neįgaliojo vežimėlyje.

Jis niekada visiškai nepasveiko, bet vis tiek buvo dar kartą paskiepytas 2021 m. gruodžio mėn. Praėjus dviem savaitėms po šios trečiosios vakcinacijos (antrosios vakcinacijos BNT162b2), jis staiga nugriuvo valgydamas vakarienę. Stebėtina, kad jis nerodė jokio kosulio ar kitų maisto aspiracijos požymių, o tiesiog nukrito nuo kėdės.

Kyla klausimas, ar šis staigus griuvimas tikrai buvo susijęs su aspiracine pneumonija. Po intensyvaus gaivinimo jis daugiau ar mažiau pasveiko, tačiau po savaitės vėl staiga tyliai nugriuvo valgydamas. Po sėkmingų, bet ilgų gaivinimo bandymų jis buvo perkeltas į ligoninę ir iš karto nustatytas į dirbtinę komą, tačiau netrukus mirė. Klinikinė diagnozė - mirtis dėl aspiracinės pneumonijos. Dėl dviprasmiškų simptomų po COVID skiepų šeima paprašė atlikti skrodimą.

Dr. Michael Mörz taip pat pažymėjo, kad pacientas anksčiau neturėjo jokio COVID-19 poveikio. Tai įrodė, kad smailiojo baltymo buvimas širdyje ir smegenyse buvo vakcinos, o ne virusinės infekcijos pasekmė.

Nors šis pacientas anksčiau nebuvo užsikrėtęs COVID-19, buvo atlikta SARS-CoV-2 antigenų (smaigalio ir nukleokapsidės baltymų) imunohistochemija.

Dyglio baltymą iš tiesų buvo galima įrodyti ūminio uždegimo vietose smegenyse (ypač kapiliarų endotelio srityje) ir smulkiosiose širdies kraujagyslėse. Tačiau pastebėtina, kad nukleokapsidų vienodai nebuvo. Užsikrėtus virusu, abu baltymai turėtų būti išreikšti ir aptikti kartu.

Kita vertus, genų pagrindu sukurtose COVID-19 vakcinose koduojamas tik smaigalio baltymas, todėl šiuo atveju tik smaigalio baltymo (bet ne nukleokapsidės baltymo) buvimas širdyje ir smegenyse gali būti siejamas su skiepijimu, o ne su infekcija. Tai atitinka paciento ligos istoriją, kurioje buvo trys vakcinos injekcijos, trečioji - likus vos 3 savaitėms iki mirties, tačiau nebuvo nustatyta teigiama laboratorinė ar klinikinė infekcijos diagnozė.

Galutinė paciento diagnozė - absceduojanti abipusė bronchopneumonija, Parkinsono liga, nekrozinis encefalitas ir miokarditas.

"SARS-CoV-2" antigenų (smailiojo baltymo ir nukleokapsidės) imunohistochemija parodė, kad nekrozinio encefalito pažeidimai bei ūmūs uždegiminiai pokyčiai smulkiosiose kraujagyslėse (smegenyse ir širdyje) buvo susiję su gausiomis smailiojo baltymo SARS-CoV-2 1 subvieneto sankaupomis. Kadangi SARS-CoV-2 nukleokapsidinis baltymas nuolat nebuvo aptinkamas, reikia manyti, kad smailiojo baltymo buvimą pažeistuose audiniuose lėmė ne SARS-CoV-2 infekcija, o audinių transfekcija genų pagrindu sukurtomis COVID-19 vakcinomis", - teigė Dr. Mörz.

"Tai leidžia daryti tvirtą prielaidą, kad dygliuotasis baltymas galėjo bent jau prisidėti prie šio paciento pažeidimų atsiradimo ir ligos eigos", - pridūrė jis.

Smegenys, Nucleus ruber. SARS-CoV-2 smailiojo baltymo gausus buvimas

Smegenys, Nucleus ruber. SARS-CoV-2 smailiojo baltymo gausus buvimas išbrinkusiame kapiliarinės kraujagyslės endotelio sluoksnyje rodo ūmaus uždegimo požymius su retais mononuklearinių uždegiminių ląstelių infiltratais (ta pati kraujagyslė, kaip parodyta 12 paveikslėlyje, serijiniai 5-20 μm pjūviai). Imunohistocheminis SARS-CoV-2 smailiojo baltymo 1 subvieneto įrodymas, matomas kaip rudos granulės kapiliarų endotelio ląstelėse (raudona rodyklė) ir atskirose glijos ląstelėse (mėlyna rodyklė). Padidinimas: 200×.

Širdies kairysis skilvelis. Teigiama reakcija dėl SARS-CoV-2 smaigalio

Širdies kairysis skilvelis. Teigiama reakcija dėl SARS-CoV-2 smaigalio baltymo. Kapiliarinės kraujagyslės skersinis pjūvis (ta pati kraujagyslė, kaip parodyta 14 paveiksle, serijiniai 5-20 μm pjūviai). Imunohistocheminis SARS-CoV-2 smaigalio 1 subvieneto rudų granulių pavidalo įrodymas. Atkreipkite dėmesį į gausų smaigalio baltymo buvimą kapiliarų endotelio ląstelėse (raudona rodyklė), susijusį su ryškiu endotelio patinimu ir keletu vienbranduolinių uždegiminių ląstelių. Padidinimas: 400×.

Dr. Mörzas savo išvadoje teigė: "Pranešta apie daugybę encefalito ir encefalomielito atvejų, susijusių su genų pagrindu sukurtomis COVID-19 vakcinomis, ir daugelis iš jų laikomi priežastiniu ryšiu susijusiais su skiepijimu. Tačiau tai pirmasis pranešimas, kuriame įrodyta, kad encefalitiniuose pažeidimuose yra baltymo "spike", ir jis siejamas su vakcinacija, o ne su infekcija. Šios išvados patvirtina priežastinį COVID-19 vakcinų genų vaidmenį, o šis diagnostinis metodas yra aktualus ir kitų organų galimai vakcinų sukeltiems pažeidimams."

Visą atvejo ataskaitą galite perskaityti toliau:

A Case Report: Multifocal N... by Jim Hoft

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Taigi, kas įdomiausia, kai vieni slepia, kiti gydytojai tiria.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau