Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 6

Daryti "iš meilės" arba iš "reikalo"

Didžiausia ir dažniausia klaida bet kokiuose santykiuose – ką nors daryti mylimo žmogaus labui ir laukti, kad mainais bus atsimokėta tuo pačiu.

O baisiausia, kai save aukojantis, be to, dažnai tai darantis sąmoningai, galiausiai pateikia „sąskaitą-faktūrą“ už savo paslaugas.

„Aš visą gyvenimą tau paaukojau, atidaviau viską, kas buvo geriausia… o tu – kiaulė nedėkingas!“ arba „Paskutines kelnes paaukojau, kad visiems būtų gerai, savo sąskaita taupau, nieko sau nepasilieku, o ką už tai gaunu mainais?!“

O juk tokiais momentais mums dažnai net į galvą nešauna pasidomėti, ar mylimam žmogui reikalingas tasai mūsų didvyriškas pasiaukojimas?

Labai dažnai tokiuose santykiuose atsiduria tėvai savo vaikų atžvilgiu, arba sutuoktiniai, ir jeigu vienas pasirenka savo kelią sąmoningai, tai kitas iš esmės tampa tokio sprendimo įkaitu.

Jausmas, kad turi prisiimti atsakomybę už kažkada kito žmogaus priimtą sprendimą, skiepija mums kaltės ir įsipareigojimo jausmus.

O tai – ne patys maloniausi jausmai, gyventi su jais sunku ir nemalonu, o kartais viso gyvenimo gali neužtekti kompensuoti viso to, kas mums buvo „padovanota“, net nepasiklausus, ar mums to reikėjo.

Mūsų nemokė mylėti savęs, gyventi dėl savęs, tai visada buvo laikoma egoizmu, ir tai – svarbiausia klaida, kurią daugelis mūsų atsitempė į savo gyvenimą iš tėvų namų. O ką? Visi taip gyveno, ir aš taip gyvensiu, ir visiškai nesvarbu, kad tai nepadarys laimingu nei manęs, nei mylimo žmogaus…

Mūsų nemokė, kad rūpintis savimi – visiškai normalu, kad tuomet, kai užsipildai visų pirma pats, tik tada yra kuo pasidalinti su kitais, o ir duoti daug lengviau, jeigu išties turi ko duoti, tada nelieka pretenzijų, nuoskaudų, kad negrąžino „skolų“. Ir daliname save mes tokiu atveju iš meilės, o ne dėl to, kad taip „reikia“. Tiksliau, daliname save dėl to, kad to reikia mums patiems, kad yra toks poreikis – dalintis su mylimuoju, dėl to, kad pasidalinę savo gėrybėmis, pasijaustume laimingesni…

O visi tie „reikia“ ir „pakentėsiu“ užgula labai sunkia našta ne tik mūsų artimuosius, bet ir mus pačius. O juk galima visiškai kitaip, lengvai, be lūkesčių ir pretenzijų, juk ne veltui lėktuvuose per instruktažą visada kartojama: „Iš pradžių užsidėkite deguonies kaukes patys, o tada pasirūpinkite vaiku“.

Viskas prasideda nuo mūsų pačių, ir tik mes patys renkamės, kokiais jausmais vadovausimės – jausmu, kad „man visi viską privalo ir skolingi“, ar darysime tai iš meilės. Mes galime ir privalome to išmokti ir palengvinti gyvenimą pirmiausia sau, o paskui, kaip rezultatas, ateis palengvėjimas ir mūsų artimiesiems.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau