Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 7

Moteris pavadinta keliautoja laiku, dėl sutapimo "Google"

Moteris "Google" žemėlapiuose atsidūrė toje pačioje vietoje devynerių metų skirtumu

Leanne Cartwright iš Karlizlo (Carlisle), šiaurės vakarų Anglijoje, buvo apstulbinta, kai atsidūrė "Google Maps" žemėlapiuose - tarnyba ją patalpino toje pačioje vietoje devynerių metų skirtumu. Dėl to kai kurie interneto vartotojai ją praminė keliautoja laiku, praneša "Metro".

Pasak moters, jos vyras pirmasis pastebėjo šį nuostabų sutapimą ir parodė jai nuotrauką. "Stoviu ant to paties šaligatvio, o ant peties tebeturiu krepšį. Tai taip juokinga, bet taip keista. Tarsi būčiau sustingusi laike", - dalijosi ji.

Moteris atskleidė, kad pirmoji nuotrauka daryta 2009 m., kai ji ryte ėjo į darbą, o antroji - 2018 m. per pietų pertrauką. Cartwright pasidalijo nuotraukomis su kolegomis ir paskelbė jas socialinėje žiniasklaidoje. Pasak jos, dabar visi ją vadina keliautoja laiku. "Galbūt kitą kartą ten atsidursiu. Tai privers mane šypsotis, kai eisiu pro tą vietą", - pridūrė ji.

Anksčiau kitas "Google" žemėlapio naudotojas žemėlapiuose aptiko paslaptingą objektą Atlanto vandenyne. Paskelbtoje nuotraukoje per vandens sluoksnį matyti nuskendusio lėktuvo kontūrai. Nuotrauka sukėlė daug spekuliacijų internete.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau