Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 7

FTB vadovas rastas negyvas po to, kai atskleidė šlykščią tiesą apie elitą

Pastaruoju metu FTB direktoriai buvo valdžios atstovai, kurie dėjo visas pastangas, kad apsaugotų elitą ir užgniaužtų tiesą. Prisiminkime Jamesą Comey (James Comey), kuris susisuko į mazgus, kad apsaugotų Hillary Clinton nuo baudžiamojo persekiojimo, ir Robertą Muellerį (Robert Mueller) bei jo "Rusijos sąmokslo" raganų medžioklę.

Todėl tikriausiai labai nustebsite sužinoję, kad FTB vadovai ne visada buvo "giliosios valstybės" pakalikai.

Kas būtų, jei pasakyčiau, kad buvo FTB vadovas, kuris prieš mirtį 2011 m. paskelbė apie satanizmą CŽV, iliuminatus, elitines pedofilų grupuotes ir dar daugiau, ir kuris savo žinią perdavė tiesiai žmonėms - kol buvo žiauriai nukautas anksčiau laiko?

 Susipažinkite su Tedu Gundersonu (Ted Gunderson), Federalinio tyrimų biuro specialiuoju agentu ir Los Andželo FTB vadovu.

1951 m. gruodį T. Gundersonas pradėjo dirbti FTB vadovaujant J. Edgarui Huveriui. Jis dirbo Mobiliojo, Noksvilio, Niujorko ir Albukerkės biuruose. Jis buvo jaunas ir gerbiamas agentas. 1973 m. jis tapo Memfio FTB biuro vadovu, o 1975 m. - Dalaso FTB biuro vadovu.

1977 m. Gundersonas buvo paskirtas Los Andželo FTB biuro vadovu. Trumpai tariant, Gundersonas jau buvo nemažai nuveikęs. 1979 m. jis buvo vienas iš kelių atrinktų kandidatų į FTB direktoriaus postą, kuris galiausiai atiteko Williamui H. Websteriui.

Baigęs karjerą biure, Gundersonas išėjo į pensiją ir ėmė rengti pranešimus visoje šalyje, kalbėdamas tiesiogiai žmonėms. Tuomet viskas tapo išties įdomu.

Šie protą pribloškiantys pranešimai tūkstančius žmonių supažindino su tikrove, kas vyksta valdžios koridorių užkulisiuose. Buvęs FTB vadovas yra atsakingas už tai, kad tūkstančiams žmonių atvėrė protus, supažindindamas paprastus žmones su netikros vėliavos terorizmu, šėtonišku ritualiniu išnaudojimu, "MK Ultra" proto kontrole ir chemtreilais.

Nenuostabu, kad Gundersonas staiga ir netikėtai mirė netrukus po to, kai pradėjo atskleisti tamsiausias elito paslaptis. Daug Gundersonui artimų žmonių teigia, kad jį nužudė elitas, norėdamas užčiaupti burną.

Gundersonas geriausiai žinomas ne tik dėl to, kad atskleidė šias blogybes ir švietė visuomenę, bet ir dėl to, kad rizikuodamas gyvybe asmeniškai padėjo ir apsaugojo daugybę aukų.

Jis nenuilstamai dirbo, kad atskleistų pasaulinio elito vykdomą seksualinį ir satanistinį ritualinį vaikų išnaudojimą, ir jį ištiko toks pat likimas, kaip ir daugelį kitų žymių veikėjų, pastaruoju metu dirbusių tais pačiais tikslais.

Isaacas Kappy, Chrisas Cornellas, Chesteris Benningtonas, Avicii ir Anthony Bourdainas - visi jie buvo aukšto rango veikėjai, pasižadėję demaskuoti galingus pramogų industrijos pedofilų tinklus. Juos visus ištiko toks pat likimas kaip ir Gundersoną - jie buvo nužudyti anksčiau laiko.

Neseniai Anne Heche, kuri kūrė filmą apie prekybą vaikais Holivude, žuvo keistoje autoavarijoje, kuri privertė tyrėjus suglumti. Taip pat Coolio, kuris mirė praėjusią savaitę, neseniai viešai pareiškė, kad pedofilai kontroliuoja pramogų industriją ir kad jis mano, jog jo pareiga yra juos nužudyti.

Po kelių savaičių Coolio buvo rastas negyvas.

Gundersonas yra elitinių pedofilų žiedo demaskuotojų lyderis. Jis prisidėjo atskleidžiant Franklino dangstymą, susijusį su vyriausybine narkotikų kontrabanda, pinigų plovimu, vaikų grobimu ir jaunų berniukų iš našlaičių namų Vidurio Vakaruose verbavimu seksui su JAV kongresmenais.

Gundersonas paprašė savo pranešimo klausytojų nukopijuoti jo tyrimą ir išplatinti jį kuo daugiau žmonių. Masių švietimas buvo jo planas, kaip nugalėti pasaulinę fašistinę tironiją.

Būtent tokia dvasia siekiame skleisti žinią apie jo darbą.

Norėdami padėti mums šviesti mases, dalinkitės mūsų vaizdo įrašais, komentuokite ir prenumeruokite.

Kaip sakė Džefersonas, viskas, ko reikia tironijai įsitvirtinti, yra tai, kad sąžiningi žmonės tylėtų.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau