Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 12

Kaip kalbėti su vyru, kad jis išgirstų...

Tiesiog turite aiškiai suprasti vieną dalyką: jei manote, kad kažkas elgiasi kaip kvailys, tai nėra "ta diena", tai nėra "sunkus santykių etapas", tai nėra "ribų tikrinimas" ar "bandymas įsitvirtinti" - tai ženklas, kad jis yra kvailys.

Kaip kalbėti su vyru, kad jis jus išgirstų? Prašote jo nerūkyti, negalite pakęsti tabako dūmų, dūsta, o jis jus ignoruoja. Prašote jo nekalbėti apie tėvus, o jis nesupranta. Jūs prašote jo nesivesti meilužių į namus, o jis sako: "Nustok krėsti pykčio priepuolius"? Jei prašote jo nesužeisti jūsų, pavyzdžiui, nenupjauti jums kojos, ir jis nėra toks motyvuotas, jūsų pranešimas nėra pakankamai objektyvus. Jei nedirbate su bendravimo kokybe, jis jūsų negirdi.

    Turiu tik vieną klausimą: "Ar girdite save? Kompromisą galima rasti tik tada, kai abi šalys yra suinteresuotos. Pavyzdžiui, man reikia žievelės, o kitam žmogui - apelsinų sulčių, ir mes dalijamės vienu apelsinu dviese. Tačiau neįmanoma susitarti tarp bitės ir meškos, ožkos ir kopūsto, vilko ir kiškio.

Kartą labai brangiai sumokėjau už paprastą žemišką išmintį. Slaptos žinios, kaip elgtis, kad ilgai ir laimingai gyventumėte kartu. Ir apskritai gyventi laimingai ir kuo ilgiau. Ispanijoje nusipirkau nuostabius sandalus, kurie per pirmąjį pusvalandį išgraužė mano pėdas iki atvirų žaizdų. Prisiminiau sužeistą partizaną, kuris su krauju, prasisunkusiu pro avalynę, skynėsi kelią pas savuosius. Įmerkiau kojas į ledinį vandenį, iš skausmo išsižiojau, tada atsargiai patepiau žaizdas tepalu, uždėjau pleistrus ir apsiaviau tuos pačius sandalus, tikėdamasis, kad šiandien bus geriau. Kad sandalai nusidėvėjo. Arba kad pasikeitė jos pėdos. Bet jie to nepadarė. Ir jie to nepadarė. Kompromisas nebuvo pasiektas. Mano kojos negalėjo susitarti su batais. Reikėjo tiesiog pasikeisti batus.

Kam nešiojate nepatogius batus? Jūsų žygdarbio kaina? Jei einate suklupę, bet su aukštakulniais ir moteriškais bateliais, o vietiniai dviratininkai švilpia paskui jus, tai yra viena kaina. Kita kaina yra ta, jei žengsite raudonuoju kilimu rėmėjo batais ir jūsų pasivaikščiojimas kainuos 200 000 dolerių. Su kuo norite susitaikyti? Sumažinti priklausomybę nuo to "kažko". Ir padidinkite savo vertę.

Kartą perskaičiau Tatjanos Tolstajos frazę: "Jei man neskanu, aš tiesiog nevalgau. Geriau gerčiau vandenį". Iš tiesų kartais geriau gerti vandenį nei kentėti nuo rėmens ir virškinimo sutrikimų. Bet jei dreifuojate ant plausto vidury vandenyno po laivo katastrofos ir kramtote diržą, tai nėra skanu, bet jums reikia išgyventi. Kiekvienas iš mūsų gali išgyventi nelaimę ir suvalgyti tai, kas neskanu. Tačiau jei stovite ant tvirto pagrindo, paklauskite savęs: "Kodėl aš noriu dalyvauti šiame projekte?".

    Nesistebėkite žmonių elgesiu. O ne tai, kaip jame atsidūrėte. Kam rūpi, dėl kieno kaltės įvyko nelaimė. Turite galvoti, kaip dabar išgyventi ir kaip gyventi toliau. Jums neturėtų rūpėti priežastys, jums turėtų rūpėti pasekmės.

Jei lengviau ištverti, tylėti, apsimesti, kad tai ne tavo kraujas, ne tavo nupjauta koja, ir baimė prarasti kitą yra stipresnė už baimę prarasti save, tuomet tokią kainą esi pasiruošęs mokėti.

Iš tikrųjų laimingo gyvenimo su žmonėmis paslaptis yra tik viena. Tiesiog turite aiškiai suprasti vieną dalyką: jei manote, kad kas nors elgiasi kaip kvailys, tai nėra "diena", tai nėra "sunkus santykių etapas", tai nėra "jūsų ribų išbandymas", tai nėra "bandymas įsitvirtinti" - tai ženklas, kad jis yra kvailys. Ir viskas, ką jums reikia daryti šioje situacijoje, tai ne "dirbti prie santykių", "apeliuoti į jo medžioklės instinktą", "sudominti vyrą savo asmenybe", "būti švelniam ir supratingam" ir "nerodyti savo charakterio", o išlipti iš šio trapaus plausto ir atsistoti ant tvirto pagrindo. Tada išmokite klausytis savęs: "Ar tai, ką valgote, yra skanu?" O jei ne, ieškokite kitų receptų ir kitų produktų, iš kurių pagaminsite savo patiekalą...

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau