Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 12

Kaip suprasti, kad žmogus jums meluoja?

Bendravimo patologas ir kognityvinis neuromokslininkas sako, jog egzistuoja tam tikros kalbų struktūros, vizualinės užuominos bei fiziniai ženklai, kurie padeda suprasti, kad žmogus meluoja.

Kokie yra fiziniai melo signalai?

Mokslininkai sako, kad bendri melo ženklai yra prakaitavimas, drebulys, akių „bėgiojimas“, mikčiojimas, keisti gestai bei jaudulys. Tačiau svarbu suprasti kelis dalykus.

Šie ženklai gali reikšti, jog žmogus meluoja, tačiau to negarantuoja. Tam tikri žmonės tiesiog gali jausti jaudulį labiau nei kiti. Dažnai šie fiziniai simptomai taip pat gali reikšti, kad žmogus turi socialinį nerimą, todėl neturėtume skubėti žmogaus teisti. Tačiau, jei normaliomis sąlygomis žmogus taip nesielgia, gali būti, jog jis šiuo metu meluoja.

Ką sako meluojantis žmogus?

Vienas iš ženklų, jog žmogus meluoja, yra mikčiojimas, tačiau taip pat meluojantis žmogus dažnai jums pasakos daug nereikšmingų ir nereikalingų detalių. Taip pat gali pasikeisti žmogaus kalbėjimo tonas, jie gali murmėti ar nutilti ties tam tikrais žodžiais.

Jei žmogus aktyviai meluoja, taip pat galite pastebėti istorijų nesutapimą, nukrypimus, teiginius, kurie sujaukia žmogaus sakomą istoriją.

Ar yra tam tikrų vizualinių ženklų?

Kūno kalba – itin svarbus indikatorius, kuris gali įspėti, jog žmogus meluoja. Jei žmogaus kūno kalba staiga pakinta, gali būti, jog žmogus jums sako netiesą. Žmogus gali vengti akių kontakto, užsidengti burną, nors normaliomis sąlygomis to ir nedaro.

Ką daryti, jei manote, jog žmogus jums meluoja?

Jei manote, jog kažkas jums meluoja, svarbu apmąstyti, ką žmogus nori nuo jūsų nuslėpti.

Melas gali būti griaunanti santykių jėga, jei nekalbame apie tokį melą kaip staigmenos, gimtadieniai ar nėštumo pranešimas. Mažesni melai yra ne tokie žalingi, tačiau gali būti taip pat skausmingi ir lemti nepasitikėjimą santykiuose.

Jei manote, jog žmogus jums meluoja, turite apmąstyti, kokios to gali būti priežastys. Galbūt žmogus vengia išsakyti savo jausmus, išgyvena sunkų gyvenimo etapą, patiria traumą, kovoja su psichologinėmis problemomis. Tačiau yra tam tikrų žmonių, kurie meluoja norėdami pakenkti ir įskaudinti. Stenkitės su žmogumi išsišnekėti ir išsakyti savo jausmus.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau