Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Istorijos Paslaptys » 2022 » Spalio » 12

Operacija "Mockingbird"

Dabartinė Vakarų žiniasklaida dažnai kritikuojama dėl akivaizdaus bendradarbiavimo su vyriausybe, tačiau viskas prasidėjo daug anksčiau. CŽV jau aktyviai bandė kontroliuoti žiniasklaidą. Šaltojo karo pradžioje Specialiųjų projektų biuro direktorius Frenkas Wiesneris pradėjo vykdyti slaptą projektą, kurio tikslas buvo pirkti įtaką pagrindinėms žiniasklaidos priemonėms.

Specialiai šiam tikslui jis įsteigė organizaciją "The Mockingbird", remdamasis iš aukščiau gautais nurodymais sukurti organizaciją, skirtą sabotažui, propagandai ir priešiškų valstybių griovimui per vietinę ir užsienio žiniasklaidą.

Tada Wisneris įdarbino žurnalistus ir naujienų organizacijas, įskaitant tokias garsias asmenybes kaip Philipas Grahamas, laikraščio "Washington Post" leidėjas. Iš tikrųjų jie tapo tikrais šnipais ir propagandistais. Agentai dirbo ABC, NBC, CBS, "Associated Press", "Reuters", "Hearst Newspapers" ir kituose svarbiausiuose naujienų žiniasklaidos priemonių atstovuose.

Šeštajame dešimtmetyje CŽV turėjo platų agentų tinklą žymiausiose Amerikos naujienų organizacijose, bendrovėse ir universitetuose. Tik septintajame dešimtmetyje "Rolling Stone" ir "The New York Times" pranešė apie CŽV ir žinomų naujienų organizacijų veiklos dubliavimą.

1976 m. Kongreso ataskaitoje buvo nurodyta, kad CŽV, siekdama gauti žvalgybinės informacijos ir daryti įtaką viešajai nuomonei per propagandą, rėmėsi kelių šimtų užsienio asmenų tinklais visame pasaulyje.

Nors oficialiai "Mockingbird" programa buvo nutraukta, daugelis mano, kad ji tęsiama iki šiol.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau