Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 14

VIDEO: Bjaurioji Nancy grasina sumušti prezidentą Trumpą iki sąmonės netekimo

Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi 2021 m. sausio 6 d. grasino Prezidentui D. Trumpui trenkti kumščiu iki sąmonės netekimo, rodo naujas vaizdo įrašas, kurį paviešino CNN.

"Tai, ką jis daro, yra labai pavojinga", - sako balsas už kameros. "Jis verčia visus šiuos žmones pasirodyti ir protestuoti, sustabdyti vagystę. Jis įkalina jiems į galvą visas šias beprotiškas idėjas".

[SLINKITE ŽEMYN IR PERŽIŪRĖKITE VAIZDO ĮRAŠĄ]

Toddstarnes.com praneša: Vaizdo įraše D. Trumpas sako: "Mes eisime pėsčiomis į Kapitolijų" protestuoti prieš rinkimų patvirtinimą.

Pelosi padėjėja teigia, kad sužinojo, jog Slaptoji tarnyba atkalbėjo Trampą (Trump) nuo pasirodymo Kapitolijuje dėl susirūpinimo saugumu.

"Jie jam pasakė, kad neturi išteklių jį čia apsaugoti", - sako padėjėja. "Taigi šiuo metu jis neatvyks. Tačiau tai gali pasikeisti."

"Tikiuosi, kad jis atvyks", - sako Parlamento pirmininkas. "Noriu jam smogti."

"Oho, sumokėčiau, kad tai pamatytum, - sako padėjėjas.

"Aš to laukiau, - tęsia Pelosi. "Už įsibrovimą į Kapitolijaus teritoriją. Aš jam smogsiu kumščiu, eisiu į kalėjimą ir būsiu laiminga".

Jei jums įdomu, grasinti prezidentui iš tiesų yra federalinis nusikaltimas.

Grasinimas Jungtinių Valstijų prezidentui yra federalinis nusikaltimas pagal Jungtinių Valstijų kodekso 18 antraštinės dalies 871 skirsnį. Jį sudaro sąmoningas ir tyčinis siuntimas paštu ar kitoks grasinimas "atimti Jungtinių Valstijų prezidento gyvybę, jį pagrobti ar padaryti jam didelę žalą".

ŽIŪRĖKITE:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau