Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Archeologija » 2022 » Spalio » 14

Rytų Kinijoje rasti suakmenėję 80 mln. metų senumo dinozaurų kiaušiniai

Rytų Kinijos Dzianksi provincijos Viningo apskrityje rasti trys suakmenėję 80 mln. metų senumo dinozaurų kiaušiniai, datuojami ankstyvuoju ir vėlyvuoju kreidos periodu, ir vietos valdžios institucijos svarsto galimybę juos eksponuoti visuomenei, "Global Times" sakė Viningo apskrities muziejaus pareigūnas, pranešė naujienų agentūra "Xinhua".

Spalio 5 d. Vuningo apygardoje dirbdamas prie statybų projekto ekskavatoriaus vairuotojas aptiko keletą fosilijų ir jų fragmentų, ir apie tai nedelsiant buvo pranešta vietos valdžios institucijoms, pranešė Vuningo apygardos muziejus.

"Sulaukėme skambučio, kad jie rado kažką panašaus į dinozaurų kiaušinių fosilijas, ir nedelsdami nuvykome į vietą", - "Global Times" sakė Vuningo apygardos muziejaus darbuotojas Zhangas.

Ji kartu su profesionalų komanda nuvyko į vietą ir akmenyse pamatė kiaušinių fosilijas. Trys iš fosilijų yra beveik apvalios ir aiškiai matomos. Pasak Zhang, du iš jų yra gerai išsilaikę, o vieno kiaušinio lukštas nuluptas. Be trijų dinozaurų kiaušinių fosilijų, ant akmens galima rasti ir kitų kiaušinių atspaudų.

Pasak Zhang, statybų komanda rado statybų metu atskilusį akmenį ir aptiko kiaušinių fosilijų, todėl sustabdė statybas ir apie tai pranešė vietos valdžios institucijoms.

Ekspertams atlikus profesionalų tyrimą buvo patvirtinta, kad tai dinozaurų kiaušinių fosilijos. Dabar jie yra muziejuje ir atliekami tolesni tyrimai, sakė Zhangas, pažymėdamas, kad muziejus svarsto galimybę juos eksponuoti visuomenei. Pastaraisiais metais Kinijos mokslininkai, tyrinėjantys dinozaurų kiaušinių fosilijas, nustatė, kad kreidos periodo pabaigoje nuolat mažėjo dinozaurų įvairovė.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau