Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Spalio » 16

Pinigų energija: turto ir skurdo skaičiai

Kiekvienas skaičius turi savo vibraciją ir yra tam tikrų energijų laidininkas.

Kiekvienas skaičius turi savo vibraciją ir yra tam tikrų energijų kanalas. Kalbėsime apie kiekvieno skaičiaus energiją, kaip jis veikia mūsų pajamas, kaip naudojame ir leidžiame pinigus.

Turto skaičiai

Šie skaičiai yra 3, 6 ir 8. Kiekvienas iš šių skaičių suteikia pinigų, turto, klestėjimo ir gausos energiją, tačiau tarp jų yra skirtumas.

Skaičius 3 - tai judėjimo, plėtros, papildomų galimybių energija. Ši energija yra labai aktyvi ir neleidžia jai sustingti. Tai reiškia, kad neturėtumėte laikyti pinigų, pavyzdžiui, 3000, 1200 arba 2100 (1200 taip pat yra trijų energija, nes 1 + 2 + 0 + 0 + 0 = 3).

Suma, atitinkanti 3 numerį, yra tinkama investuoti į verslo plėtrą. Jei paslėpsite 3 numerio atitikmenį, jis sustabdys pinigų srautą jūsų rankose.

Skaičius 6 yra finansinės gerovės ir stabilumo energija. Sumą, lygią skaičiui 6 (pavyzdžiui, 6000, 5100, 1500, 2400 ir t. t.), verta padėti į banką su palūkanomis. Tokia suma neduos didelio pelno, tačiau sutaupysite tai, ką jau turite rankose. Todėl investuoti sumą, lygią, pavyzdžiui, 6 numeriui, į verslo plėtrą nėra gera idėja.

Skaičius 8, arba aštuoni, visada siejamas su rizika. Nestabilumas, galimybė rizikuoti ir laimėti. 8 numeriui lygią sumą būtų geriau investuoti į rizikingas įmones. Pavyzdžiui, 8000, 1700, 2600 ir t. t.). 8 lygtis yra lengvai pasiekiama ir lengvai prarandama.

Skurdo skaičiai.

Tai skaičiai 1, 2, 7.

Skaičius 1 yra pradžios skaičius, nulinis skaičius. Šis skaičius neveikia į pliusą. Tai nuostolis. Neturėtumėte atidėti sumų, prilygstančių vienai. Pavyzdžiui, 100, 1000, 10000. Jei atidėsite būtent tokią sumą, galite ją paprasčiausiai prarasti. Gali kas nors nutikti ir pinigus teks išleisti.

Skaičius 2 taip pat reiškia skurdą, švaistymą, ekonomiją, pinigai išnyksta kaip vanduo. Šiame skaičiuje esama dvilypumo - pinigai tarsi įplaukia, bet išplaukia be pėdsakų. Tai nusivylimų skaičius, poreikis duoti, dalytis. Dažnai žmonės, pavyzdžiui, gyvenantys 20-ame bute ar 20-ame name, sunkiai dirba ir uždirba gerus pinigus, bet tarsi atiduoda savo pinigus, dalijasi jais su savo šeima be jokių likučių ar santaupų. Nepatartina turėti dvi pinigines arba dvi taupykles.

Skaičius 7 pats savaime yra gražus skaičius, dieviška energija, aukštos vibracijos, tačiau čia esama konflikto tarp dvasinės energijos ir materialios/finansinės energijos. Finansų srityje septynetas simbolizuoja sunkumus, beviltiškumą, nesėkmingus projektus.

Septyni yra pavojingas skaičius. Pavyzdžiui, žmonės, gyvenantys 7 numeriu pažymėtame name ar bute, privalo užsiimti dvasiniu tobulėjimu, antraip viskas gali būti blogai.

Skaičių 4, 5 ir 9 virpesiai

Skaičius 4 - tai stabilumo, saugumo, paramos skaičius (4 ašys). Tai stabilios finansinės padėties, sąžiningo uždarbio, sąžiningai sukauptų pinigų skaičius. Gerai turėti 4 slėptuves, kad jaustumėtės stabilūs.

Skaičius 5 pasižymi įdomia tendencija - tai palankių išlaidų skaičius. Jei su malonumu ir džiaugsmu išleisite sumą, lygią 5 (5000, 4100, 1400, 2300), atgausite pinigus. Skaičius 5 taip pat yra puiki suma, kurią galima išleisti atostogoms, kelionėms, pramogoms ir, svarbiausia, nesigailėti, kad ją išleidote.

Skaičius 9 yra labdaros skaičius. Ji neturi jokio finansinio atlygio ar gerovės. Galite paaukoti skaičiaus 9 ekvivalentą. Jei kam nors paskolinsite 9 eurų ekvivalentą, pinigai greičiausiai nebus grąžinti.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau