Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2022 » Spalio » 22

Ar tai veikia? Peršalote - greitai į vonią!

Aplankyti pusseserę Anglijoje ruošiausi ne vienerius metus. Kelionę tekdavo vis nukelti: tai vienas rūpestis, tai kitas... Tai darbas be atostogų, tai vaikus prie jūros nuvežti, tai sodybos reikalai... Taigi prisiruošiau tik išėjusi į pensiją. Mes susiskambindavome, susirašinėjome, o susitikti niekaip nepavykdavo. Pusseserės vyras sunkiai sirgo, ji niekada nepalikdavo jo vieno, aš turėjau šeimą ir vaikus. Taigi apie visas Londono grožybes žinojau tik iš pusseserės pasakojimų ir atsiųstų nuotraukų.

Na ką, išėjau į pensiją, vaikai savarankiški... Atidėlioti kelionės ir susitikimo nebebuvo jokio reikalo. Prisipirkau dovanų, priruošiau lauktuvių ir išsiruošiau į kelionę. Buvo liepos mėnuo, nei karšta, nei šalta - geriausias laikas keliauti, bent jau man taip atrodė. Tačiau viskas pasisuko kitaip. Važiuodama naktį į oro uostą, kažkaip sugebėjau peršalti. Anksčiau nebūčiau kreipusi į tai dėmesio, bet dabartiniame amžiuje viskas kitaip.

Pas pusseserę atvykau su užgulta nosimi ir buvau jau susitaikiusi su mintimi, kad artimiausią savaitę teks praleisti lovoje. O tokie gražūs buvo planai... Mes apsikabinome, pasiskundžiau savo nesėkme, bet pusseserė tik ranka numojo. Ji pažadėjo, kad rytoj eisime pasivaikščioti. Nepatikėjau. Juk aš save pažįstu. Vakare pakils temperatūra, pradės skaudėti gerklę, atsiras kosulys...

Visą dieną pusseserė girdė mane arbata, šiltai apklojo, o vakare privertė pagulėti vonioje. Buvau šokiruota. Aš, pavyzdžiui, maniau, kad peršalus jokiu būdu negalima naudoti vonios. Išsikaitinęs žmogus išeina į šaltą orą ir taip paskatina tolesnį ligos vystymąsi. Bet pusseserė žinojo, ką daro. Tai buvo gydomoji vonia! Geriausia ją daryti ligos pradžioje, tada atsiranda šansas sustabdyti peršalimo vystymąsi.

Pusseserė buvo teisi: kitą dieną mes jau vaikštinėjome Temzės krantine. Peršalimo neliko nė kvapo! Ar taip gali būti? Papasakosiu. Jei pasijutote prastai ir įtariate peršalimą, vakare būtinai padarykite gydomąją vonią.

Paimkite po 30 g sukatžolių, pušų pumpurų, pipirmėčių ir dilgėlių.

Visus augalus susmulkinkite ir užpilkite 2 I verdančio vandens.

Puodą dėkite ant mažos ugnies ir virinkite, kol skysčio kiekis sumažės trečdaliu. Tam prireikia maždaug pusvalandžio. Paskui nuovirą nukoškite ir supilkite į paruoštą vonią. Vandens temperatūra turi būti maždaug 36 laipsnių, t.y. žmogaus kūno temperatūros. Paskui galite dar įpilti karšto vandens, kad temperatūra pasiektų 42 laipsnius, bet ne daugiau! Nereikia persikaitinti - susirgusiam žmogui tai tik pakenktų, todėl ilgai nebūkite karštoje vonioje. Pagulėkite 20 minučių, paskui atsikeikite, gerai nusišluostykite rankšluosčiu, susisupkite į sausą paklodę ir gulkitės į lovą. Apsiklokite šilta antklode ir būtinai išgerkite karštos aviečių arbatos. Nepamirškite ir vitamino C: išgerkite tabletę arba arbatos su pusės citrinos sultimis ir liepų žiedais.

Imsite prakaituoti. Tai labai gerai! Su prakaitu iš jūsų organizmo bus šalinami visi toksinai. Palaukite pusvalandį, paskui sausai nusišluostykite, apsivilkite sausą pižamą ir gulkitės miegoti. Ryte prabusite be jokių peršalimo požymių! Ir dar štai kas. Tokią gydomąją vonią būtina daryti tik prieš naktį. Taisyklė «kuo greičiau, tuo geriau» čia negalioja. Po vonios reikia pagulėti lovoje mažiausiai 5 valandas. Dieną tai padaryti sunku, todėl sulaukite vakaro. O iki vonios tiesiog gerkite aviečių ir vaistažolių arbatą, vartokite vitaminus.

Štai kokia turininga išėjo mano kelionė. Daug ką aplankiau, spėjau susirgti ir pasveikti, dar sužinojau ir įdomų receptą.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Ar tai veikia? Rašykite komentaruose.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau