Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 23

Ženklai, kad sutikote netinkamą žmogų

Daugelis gali būti netikri dėl savo esamų santykių, kas yra visiškai normalu. Ne visiems iš pirmo karto pavyksta susirasti tobulą antrąją pusę, su kuria norisi praleisti visą savo likusį gyvenimą.

Nepatikimumas

Atsakykite į klausimą, ar jūsų partneris suteiks jums visokeriopą palaikymą sunkiausiais momentais? Jei atsakėte „taip“ – sveikiname, jei „ne“ – tuomet reikėtų pagalvoti, ar dabartinė antroji pusė tikrai yra jūsų žmogus.

Nepatikimumas gali pasireikšti ne tik sunkiausiais momentais, bet ir smulkmenose. Pavyzdžiui, galbūt paprašysite išnešti šiukšles, bet jūsų partneris griežtai atsisakys. Galbūt pažadės pasiimti draugą iš oro uosto, bet taip ir nepasirodys. Galiausiai per tokius atvejus neužtrunka suprasti, kad niekuomet negalite būti tikri, ar toks žmogus savo pažadus įvykdys.

Tuo tarpu jei esate su tinkamu žmogumi, visuomet jaučiatės saugūs ir žinote, kad visi darbai bus atlikti, o jei ne – kad tam yra labai svari priežastis.

Jaučiatės įstrigę

Gyvenimas yra skirtas tobulėti, užsibrėžti ir pasiekti naujus tikslus, kilti karjeros laiptais ir semtis patirties įvairiose srityse. Bet jei jaučiate, kad jūsų partneris jus stabdo ir nepalaiko jūsų ambicijų – greičiausiai atėjo laikas pasukti skirtingais keliais.

Galbūt pradėję šiuos santykius nustojote sportuoti ar užsiimti kitu jums patikusiu hobiu? Galbūt praradote ar metėte jums patikusį ir gerai apmokamą darbą? Jei bent į vieną klausimą atsakėte teigiamai ir įtariate, kad tai įtakojo jūsų dabartiniai santykiai,  tuomet greičiausiai esate neteisingai nusistatę prioritetus arba jus kažkas stabdo.

Sveikuose santykiuose partneriai vienas kitą verčia būti geriausia savęs versija, palaiko vienas kito ambicijas ir skatina tobulėti bei siekti naujų tikslų. Kai esate su sau tinkamu žmogumi, turite jausti augimą ir tobulėjimą.

Galvojate apie kitokias gyvenimo situacijas

Galbūt pastebite, kad kartais jūsų mintys nuklysta ir savęs klausiate  „kas būtų, jei…“? Tai vienas iš pagrindinių požymių, kad jūs norite kažko daugiau, ypač jei pagaunate save galvojant apie naujus santykius ar kitus žmones.

Tokios fantazijos iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti labai nekenksmingos, juk visi kartas nuo karto pagalvoja, kaip elgtųsi ir ką veiktų būdami kito žmogaus batuose, tačiau jei tokios mintys jus aplanko dažnai – reikėtų įvertinti dabartinių santykių pliusus ir minusus.

problemos, santykiai

Nuolat turite teisintis

Jei jūsų antroji pusė jus nuolat tardo, rodo savo nepasitikėjimą ir prašo nuolat pasiteisinti ir paaiškinti kur buvote ir ką veikėte – tai viena didžiausių raudonų vėliavų, kurias tik galite pastebėti.

Tokie žmonės dažniausiai siekia kontrolės ir nori, kad darytumėte tik tai, kas jums liepiama. Apie savarankiškumą ir laisvę čia nėra nė kalbos. Be to, tokie žmonės dažniausiai ginasi, kai jiems yra užduodami tokie patys klausimai, mat jie nori išlaikyti savo nepriklausomybę.

Tokie santykiai pavojingi ne tik dėl to, kad galite prarasti save kaip asmenybę, bet ir dėl to, kad tokie nuolatiniai pasiaiškinimai gali stipriai pakenkti ir jūsų psichinei sveikatai.

Kuomet šalia savęs turite tikrą savo sielos draugą, nė vienam iš jūsų nereikia aiškintis ir teisintis kur buvote ir ką veikėte, mat tokie santykiai yra pagrįsti pasitikėjimu.

Esate nelaimingi

Vos prasidėjus santykiams visi pereina per taip vadinamą  „medaus“ laikotarpį, kuomet viskas atrodo tobula. Šiuo laikotarpiu aistra neblėsta ir meilė vienas kitam, regis, tik stiprėja. Žinoma, ilgainiui tai išblėsta ir pasimato tikrosios žmonių spalvos.

Jei pastebite, kad santykiuose labai dažnai jaučiatės nelaimingi ir prislėgti – verta susimąstyti. Tiesa, prieš galvojant apie santykių nutraukimą, pirmiausia reikėtų pasikalbėti su savo partneriu ir pasistengti kartu atrasti jūsų nepasitenkinimo priežastį. Jei to padaryti nepavyksta arba jūsų partneris atsisako padėti – greičiausiai jums abiem ne pakeliui.

Turėdami sau tinkamą partnerį, jūs džiaugsitės net ir pačiais mažiausiais dalykais. Mėgausitės vienas kito laime, o sunkumus priimsite kaip savo.

Sielos draugą gali rasti kiekvienas

Jei skaitydami šį straipsnį suvokėte, kad jūsų partneris gali būti jums netinkamas – pirmiausia įvertinkite savo santykių pliusus ir minusus. Geriausia yra tai daryti vizualiai, užsirašyti kompiuteryje ar ant lapo popieriaus. Jei minusai viršija pliusus – laikas priimti sprendimą.

Atminkite, kad geriau yra likti vienišam nei bandyti kurti santykius su sau netinkamu žmogumi. Ilgainiui tie santykiai vis tiek nutrūks, tad kam eikvoti savo energiją. Žinoma, santykių nutraukimas yra vienas sunkiausių dalykų, kuriuos gali patirti žmogus, ypač, jei tie santykiai tęsėsi ilgą laiką, tačiau juk kartais tenka priimti sunkius sprendimus, kad pasielgtumėte iš tiesų teisingai.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau