Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 26

Kodėl vyrui sunku pripažinti savo jausmus?

Išpažinti savo jausmus, ypač meilę, yra labai svarbu kiekvienam žmogui. Tačiau kodėl vieni žmonės tai daro lengvai ir be prievartos, o kitiems prisipažinimas meilėje prilygsta žygdarbiui?

Trumpai ir aiškiai ar daug ir įmantriai kalbėti apie meilę?

Šis klausimas daugiausia susijęs su partnerio lūkesčiais: kažkas prisipažinimus nori girdėti kasdien, o kitam vieno „myliu“ gali pakakti visam gyvenimui. Tuo vyrai mažai kuo skiriasi nuo moterų.

Kalbant apie pirmą prisipažinimą, čia vyrą dažnai sulaiko baimės.

Baimė, kad po žodžių reikia imtis veiksmų, kurie tuos žodžius patvirtins.

Baimė tapti pažeidžiamu, atstumtu, pakenkti savivertei. Aš atsiveriu ir tampu pažeidžiamas. O tai – baisu. Šią baimę dar labiau sustiprina visuomenės nuomonės spaudimas – pirmasis turi prisipažinti būtent vyras.

Kai meilės prisikaupia tiek daug, kad sunku išlaikyti savyje prisipažinimą, kai jis taip ir veržiasi į paviršių, vyras, įveikęs baimę, galiausiai prisipažįsta. Moterims derėtų tinkamai įvertinti šį nelengvą žingsnį.

Kalbant apie ilgalaikius santykius, daug kas priklauso nuo auklėjimo ir nuo to modelio, kurį vyras matė vaikystėje, stebėdamas tėvų santykius.

Jei šeimoje tėvai nuolat vienas kitam kalbėdavo apie meilę, užaugęs vyras mano, kad visiškai normalu dažnai kalbėti apie savo jausmus partneriui ir išgirsti atsakomuosius prisipažinimus.

Jei vaikystėje žmogui trūko meilės ir dabar santykiuose svarbu jausmus patvirtinti kiekvieną dieną, sutuoktiniui visada bus per mažai prisipažinimų. Tačiau tai jau nebe meilė. O prisipažinimai gali turėti žodžių ar veiksmų formą, ir tai priklauso nuo asmenybės ir kiekvienu atveju tai būna individualiai: vieniems svarbesni žodžiai, kitiems reikalingi poelgiai.

Svarbu žinoti savo partnerio polinkius ir prie jų prisiderinti.

Meilė ir santuoka – sprendimas, turintis įtakos kiekvienai mūsų bendro gyvenimo dienai. Pasitikėjimas partneriu ir abejonių nebuvimas: ar gyvenu su tinkamu partneriu, ar tai mano žmogus, ar jį myliu. Jei atsakysite sau: „Taip, myliu“, tai ir partneriui derėtų tai pasakyti.

Bet vėlgi, kiekvienas žmogus turi savo individualų santykių peržiūrėjimo ir apmąstymų laikotarpį. Vieni gali iš naujo įvertinti savo jausmus kiekvieną dieną, o kiti tai daro tik per savo vestuvių metines ar Valentino dieną.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau