Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 27

Kokią nauda galima gauti iš neištikimybės?

Daugeliui iš mūsų neištikimybė asocijuojasi su kažkuo siaubingu ir skausmingu. Aš išmokysiu jus, kaip pamatyti naudą!

Susidūrus su išdavyste, labai sunku ją vertinti racionaliai, šaltu protu. Tai nemalonus įvykis, sukeliantis įvairias emocijas, kurios kartais būna prieštaringos.

Neskatinu jūsų į apgaudinėjimą žiūrėti kaip į teigiamą dalyką. Be to, toks požiūris yra apgaulingas. Juk neištikimybę galima apibūdinti kaip tam tikrą praradimą, kuris vienaip ar kitaip sukelia traumuojančias pasekmes.

Bet aš taip pat nepritariu minčiai, kad išdavystė yra gyvenimo pabaiga. Siūlau išdavystę priimti kaip savotišką pamoką. Ir jūs esate visiškai pajėgūs gauti iš to maksimalią naudą.

Tolimesnės mano mintys aktualios ir tiems, kuriuos išdavė, ir patiems neištikimiesiems.

Neištikimybė gali tapti atskaitos tašku saviugdos pradžiai.

Kai kam tikriausiai bus sudėtinga priimti šią mintį, tačiau tai tikrai tiesa. Susidūrę su neištikimybe, daugelis žmonių persvarsto savo gyvenimą. Jie gauna galimybę pasižiūrėti į save skirtingais kampais ir aspektais, pastebėdami dalykus, kuriuos anksčiau ignoravo. Tokiu būdu neištikimybė tampa savotišku atspirties tašku pradėti darbą su savimi.

„Kai sužinojau, kad mano partneris mane apgaudinėja, patyriau klaikų skausmą. Man atrodė, kad daugiau niekada negalėsiu užmegzti romantiškų santykių, pasitikėti kitu žmogumi. Tačiau po intensyvaus darbo su psichoterapeutu supratau, kad turiu eiti toliau. Šią išdavystę galiu pavadinti investicija į savo būsimą laimę “, – prisipažįsta viena pacientė.

Neištikimybė gali tapti nauja jūsų santykių su partneriu pradžia

Niekas negalės atsakyti į klausimą, ar atleisti partneriui, išskyrus jus pačius. Tačiau iš savo patirties žinau, kad daugeliui pavyksta nuoširdžiai paleisti nuoskaudą ir skausmą, naujus santykius pradėti nuo švaraus lapo. Dar daugiau, po tokios krizės žmonės pradeda žiūrėti vienas į kitą brandžiau, suvokia partnerį tokį, koks jis yra.

Jei santykiuose teko susidurti su išdavyste, neskubėkite dėti jiems taško. Labai tikėtina, kad ši krizė taps naujo laimingo gyvenimo pradžia!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau