Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 26

Kodėl vyras palieka žmoną dėl meilužės?

Kodėl vyras palieka žmoną dėl meilužės?

Laba diena, mieli skaitytojai! Šiandien norėčiau pakalbėti apie gana dažną problemą, kuri, deja, aktuali daugeliui porų, - vyro neištikimybę.

Atrodytų, kad vyras yra toks blogas ir apgaudinėja savo mylimąją, tačiau yra ne tik tai. Tikėtina, kad už šios situacijos slypi tam tikros priežastys, dėl kurių vyras ieško to, ko jam trūksta iš šono.

Kiekviena moteris nori žinoti, kodėl jos vyras nusprendė palikti ją, savo šeimą dėl meilužės. Išsiaiškinkime, kokie veiksniai turėjo įtakos tokiam poelgiui.

  1. Vyras jaučia žmonos šaltumą, intymumas tarp jų tapo nuobodus, trūksta emocijų. Arba pastaruoju metu mylėjimasis vyksta tik "atostogų" pagrindu. Tai vienas dažniausių požymių, tiesa? Išanalizuokite savo intymų gyvenimą. Kiek jis pasikeitė per tam tikrą laiką, kol vyras pasirinko meilužę? Dauguma moterų po kurio laiko praranda susidomėjimą intymiais santykiais, dėl to procesas tampa nuobodus ir neįdomus, nėra įvairovės. Tada viskas nueina perniek. Tuomet vyras pradeda ieškoti naujų emocijų ir jausmų iš šono, kur jis mielai atiduodavo jiems savo naują aistrą.
  2. Vyras nepatenkintas tuo, kaip žmona atlieka namų ruošos darbus. Galbūt ji su juo nesitaria ir viską daro taip, kaip nori. Kiekvienas vyras nori grįžti į savo namus, savo tvirtovę, matyti jaukią ir šiltą vietą, kur jo laukia mylima moteris ir skani vakarienė. Tačiau iš tikrųjų daugelis stipriosios lyties atstovų negauna net pusės to, ko nori. Dauguma moterų po kurio laiko praranda susidomėjimą intymiais santykiais, nuo šio proceso tampa nuobodus ir neįdomus, nėra įvairovės. Tada viskas nueina perniek. Tuomet vyras pradeda ieškoti naujų emocijų ir jausmų nuošalyje, kur jis su malonumu atiduodavo joms savo naują aistrą.
  3. Žmona vis dažniau kelia triukšmą dėl nieko, įžeidinėja ir žemina vyrą. Nė vienas vyras netoleruos nuolatinio ir kasdienio "smegenų plovimo", kuris žeidžia jo orumą ir savigarbą. Nuolatinis žmonos nepasitenkinimas, barimas be priežasties ir chamiškas elgesys gali išvesti vyrą iš pusiausvyros. Savo ruožtu jis pradės ieškoti ramybės ir šilumos šalia ir galiausiai užmegs naują romaną.
  4. Moteriai visada skauda pilvą ar galvą, jei tai jai naudinga. Žmonos įpratusios manipuliuoti savo vyrais, riboti jų norus pačiais standartiniais pasiteisinimais. "Šiandien ne, man skauda galvą", "Turiu PMS, nieko nenoriu, palik mane ramybėje". Šios frazės daro spaudimą vyrams. Vyrui reikia suteikti visokeriopą malonumą, kad jis būtų atsidavęs ir patenkintas. Jei ne, jis susiras tokią, kuriai nieko neskauda.

Taigi, o dabar pasidalykite savo patirtimi komentaruose! Kaip manote, kurios iš šių priežasčių yra dažniausios? Su kuriomis esate susidūrę jūs arba jūsų draugai? Ką galite pridėti prie šio sąrašo? Laukiame jūsų atsakymų!

Kaip manote jūs? Dalinkitės komentaruose.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau