Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 17

Ko vyrai negali atleisti moteriai?

Mes esame skirtingi. Vyrai ir moterys yra būtybės iš dviejų gretimų planetų, mes mąstome skirtingai, jaučiame skirtingai. Jei norite, kad jūsų santykiai būtų ilgalaikiai ir laimingi, turite laikytis kelių labai paprastų taisyklių.

Ko vyrai negali atleisti moteriai

Ko vyrai negali atleisti moteriai (nuotrauka: freepik com)

Vyras, norėdamas realizuoti save šiame gyvenime, būtinai turi jaustis nugalėtoju. Jis iš prigimties yra lyderis, jis turi būti pirmas. Ir tik tada, kai jūs grįžtate namo, jis gali atsipalaiduoti, vėl būti mažas berniukas, žinoti, kad bus paglostytas, paglostytas ir niekada neišduotas. Vyrui jo moteris yra saugus prieglobstis, kuriame jis gali atsigauti naujai kovai.

Tačiau jei moteris, kurią jis myli, jį išduoda ir apgaudinėja, saugus prieglobstis tampa audringu vandenynu. Nėra ramybės ir paguodos, nes pasaulyje yra varžovas, su kuriuo jo moteris jaučiasi geriau. Tai reiškia, kad jis nebėra pirmas ne tik savo pusės, bet ir to vyro akyse. Todėl beveik neįmanoma atleisti vyrui, kad jis apgaudinėja moterį.

Taip, mums, moterims, atleisti nelengva, bet mes neturime tokio padidinto vadovavimo jausmo. O jei vyras jums iš tiesų piktas, visada rasite būdą pateisinti jo neištikimybę: buvau girta, neskyriau jam pakankamai dėmesio, nustojau rūpintis savimi. Vyras tokios galimybės neturi. Ir greičiausiai jis tiesiog eis ieškoti tos, kuriai bus geriausias.

Kodėl moterys apgaudinėja? Todėl, kad jos kažkuo nepatenkintos. Tik dėl šios netenkinančios situacijos dažnai esame kalti mes.

Yra tam tikros leistinos ribos, kurių santykiuose su vyru nevalia peržengti. Jis niekada nepamirš, kad sakėte, jog jūsų buvusioji ką nors mokėjo geriau už jį. Vyras neatleis jums, kad išreiškėte nepasitenkinimą jo artimaisiais. Tai ypač pasakytina apie motinas. Vyrui motina yra švenčiausias dalykas pasaulyje. Ir, žinoma, neturėtumėte jam priekaištauti dėl to, kad jis nepakankamai uždirba, arba tyčiotis iš jo pomėgių.

Kiekvienas normalus vyras nori kuo geriau aprūpinti savo šeimą. Jis daro tai, ką gali. Tik ne visiems pavyksta tai padaryti vienodai.

Ar norite gyventi laimingai? Tiesiog nuoširdžiai mylėkite savo vyrą, ir jis tikrai atsilygins tuo pačiu.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 09:20 Kaip atpažinti priklausomybę santykiuose?
Natūralu, kad vaikai visais atžvilgiais yra priklausomi nuo tėvų. Paauglystė - tai raidos laikotarpis, kai vaikai pratinasi atsiskirti nuo tėvų, rasti savo tapatybę ir galiausiai išsiskirti.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 09:15 Kaip susigrąžinti mylimąjį?
Su tokiu klausimu į psichologus kreipiamasi gana dažnai. Galima sakyti, nuolat. Todėl mes nusprendėme sudaryti trumpą sąrašą universalių rekomendacijų, kaip elgtis tokio pobūdžio stresinėje situacijoje.

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau