Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 28

12 ženklų, kad iš meilės tikitės per daug

Norite, kad jūsų partneris atitiktų ilgą lūkesčių sąrašą, nors supykstate sužinoję, kad jis turi panašų reikalavimų sąrašą ir jums...

1. Taikote kitų žmonių standartus, kurių neatitinkate.

Norite būti su žmogumi, kuris daug keliauja, yra finansiškai saugus ir turi pilvo preso raumenis. Tačiau jūs neatitinkate nė vieno iš šių reikalavimų. Norite, kad jūsų partneris atitiktų ilgą lūkesčių sąrašą, nors patys supyktumėte sužinoję, kad jis turi panašų reikalavimų sąrašą jums.

2. Norite būti su žmogumi, kuris imasi iniciatyvos, bet niekada to nedarote.

Norite žmogaus, kuris greitai atsako į žinutes, planuoja įdomius pasimatymus ir daro viską, kad būtumėte laimingas. Tačiau jūs pats nenorite nieko iš to padaryti mainais. Bent jau ne pirma. Pirmiausia norite gauti, o paskui kažką atiduoti.

3. Jus domina tik tie, kuriuos sunku „pasiekti“

Jūsų nedomina žmonės, kurie rodo jums dėmesio ženklus. Jus traukia neprieinamos asmenybės, kurias labai sunku laimėti. Tai klasikinis požymis, kad jus užvaldė ne meilės troškimas įprasta jo forma, o noras patenkinti savo ego, ieškant priėjimo prie tų, kuriems esate visiškai ne jų lygio žmogus.

4. Jei žmogus jūsų nepavergia iš pirmo karto, nesuteikiate jam antro šanso

Iš susitikimo su žmogumi tikitės akimirksniu įsižiebusios kibirkšties. O jei tokios kibirkšties nėra, nesivarginsite laukti jos ateityje. Jūsų supratimu, meilė turėtų būti kaip filmuose – arba iš pirmo žvilgsnio, arba jokios.

5. Turite susidarę sąrašą dalykų, dėl kurių santykiai tampa neįmanomi

Jūs nelabai susimąstote apie tai, ko norite iš partnerio kaip iš asmenybės, tačiau turite labai ilgą fizinių savybių sąrašą, dėl kurių atsisakote leistis į bet kokius kompromisus. Pavyzdžiui, jeigu jūsų vaikinas žemo ūgio, jis netaps jūsų gyvenimo meile.

6. Pykstate ant partnerio, kad šis nereaguoja į jus taip, kaip to norėtumėte

Nuolat pykstate ir įsižeidžiate dėl to, kad realiame pasaulyje jūsų santykiai nesutampa su santykiais, kuriuos susikūrėte savo galvoje. Norite, kad jūsų partneris mokėtų skaityti mintis, nes jūs pati niekada tiesiai nepasakote, ko iš jo norite. Jūs manote, kad partneris tiesiog privalo būti aiškiaregis.

7. Ieškote žmogaus, kuris jus papildytų

Užuot ieškoję žmogaus, kuris pagerins jūsų gyvenimą, jūs amžinai ieškote to, kuris užpildytų kokią nors tame gyvenime esančią tuštumą. Esate nelaimingi, būdami vieni ir manote, kad santykiai yra visų jūsų problemų sprendimas.

8. Jūsų su meile susiję lūkesčiai bėgant metams nesikeičia

Net ir po kelių ankstesnių santykių nesėkmių jūs vis dar nesupratote, kas galėtų priversti santykius suveikti. Jūs vis dar laukiate animacinių filmukų meilės, apie kurią svajojote nuo vaikystės. O pasitenkinti kažkuo mažiau jums reiškia tiesiog susitaikyti su likimu, kas nepriimtina.

9. Tikitės rasti mylimą žmogų, kuris duos viską iš karto

Norite, kad jūsų partneris būtų tuo pat metu ir geriausias draugas, ir didžiausias iššūkis. Tačiau jūs dar nesuvokėte, kad visi santykiai turi savo unikalią dinamiką, ir jūs tą dinamiką turite pasirinkti patys. Negalite padaryti taip, kad viename žmoguje atsirastų viskas, ko jums norisi.

10. Didžiąją laiko dalį kuriate savo galvoje idealaus partnerio paveikslą, ir nepaisote greta esančio realaus žmogaus

Mėgstate fantazuoti apie savo partnerį ir jo tobulumą, tačiau dažniausiai jums nerūpi, ar tos svajonės atitinka realybę. Pirmenybę teikiate savo įsivaizduojamai partnerio versijai, susinervinate, jei iš tikrųjų svajonės ir realybė nesutampa.

11. Meilę pripažįstate tik tokią, kokią ją dovanojate būtent jūs

Meilę norisi gauti tokiu pat pavidalu, kokiu ją dovanojate patys. Leidžiate sau nepaisyti kitų žmonių dėmesio ženklų ir jausmų, nes meilė, jūsų supratimu, turėtų būti kitokia.

12. Atsisakote suteikti meilei šansą

Prieš rizikuodami norite būti 100 % tikri dėl to asmens jausmų. Esate pasiruošę investuoti tik su prielaida, kad rizika yra minimali, o tikimybė laimėti - didelė. Jums nepriimtina mintis atsiverti ir būti atstumtam. Net jei tai yra kažkas, kas ilgainiui gali lemti tikrą meilę.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau