Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 31

Priežastys, kodėl kai kurios moterys nori gyventi vienos, be vyro

Žinau, kad dauguma sakys: "Šeima yra svarbiausia" arba "Šeima yra gyvenimo prasmė". Aš jus girdžiu. Tačiau yra žmonių, kurie taip nemano. Kiekvienas žmogus skirtingai žiūri į šeimą ir santykius. Dabar yra nemažai moterų, kurios nori gyventi vienos, be vyro. Jei jums tai atrodo keista, siūlau perskaityti šį straipsnį, kuriame sužinosite apie kai kurioms moterims svarbias priežastis.

Moteris negali būti tikra dėl vyro. Gyvename laikais, kai skyrybos yra labai dažnas reiškinys. Vis dėlto vyras visada turi daugybę galimybių. Jis nueina į pažinčių svetainę ir viskas. Ilgą laiką gyveno kartu, nes sunkumai suartino žmones ir jie net negalvojo apie išsiskyrimą, tai nebuvo įprasta.

Dabar yra daug išsiskyrimo priežasčių. Žmogus daro karjerą, jam darosi nuobodu ar dar kažkas. Moteris netiki, kad vyras nepaliks jos ir jos vaikų. Retai kuri moteris norėtų atsidurti tokioje situacijoje. Taip, galbūt ji nesutiko "to vienintelio". Tačiau net ir "tas vienintelis" gali nusigręžti pačiu netinkamiausiu momentu.

Moteris yra tiesiog savarankiška. Yra tokių moterų. Jie reti, bet egzistuoja. Jie tiesiog nenori su kuo nors gyventi. Jie nesupranta, kodėl. Jie viską daro patys, o jei ką, išsikviečia meistrą. Jie turi pinigų, draugų ir pomėgių. Nesuprantama, kodėl vyras turėtų būti šalia? Retkarčiais artumas? O kas tada?

Jei žmogus yra savarankiškas, antroji pusė gali tik trukdyti. Viskas bus harmoninga, jei tik žmogus bus savarankiškas. Tačiau tokių vyrų pasitaiko retai. Matote, jų yra nedaug, o kitų - mažai. Ir vis dėlto jie neieško partnerio. Žinoma, jie niekada nesusitiks. Štai kodėl moteris renkasi gyventi viena - taip tiesiog patogu.

Neigiama patirtis iš praeities. Neigiama patirtis gali kilti iš įvairių šaltinių. Moteris gali būti mačiusi blogus santykius iš savo tėvų ar draugų. Arba ji pati patyrė blogus santykius ar net santuoką. Po to ji nusprendė, kad geriau gyventi vienai.

Toks požiūris yra suprantamas. Seniausia žmogaus baimė yra nežinomybės baimė. Ir kai ji eina į naują pasimatymą ar užmezga santykius, ji jaučia tą baimę. Bet kai ji viena namuose, viskas aišku, nuspėjama ir ramu. Tiesą sakant, tai nėra blogas pasirinkimas.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau