Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 4

WEF patarėjas Yuval Noah Harari pristato savo naują knygą vaikams

WEF patarėjas Yuvalas Noah Harari (Yuval Noah Harari) lankėsi vėlyvojo vakaro komedijose, kad reklamuotų savo naują knygą vaikams.

Autorius transhumanistas, kuris taip pat yra pagrindinis Klauso Schwabo (Klaus Schwab) Pasaulio ekonomikos forumo patarėjas, savo knygą "Unstoppable Us, Volume 1: How Humans Took Over the World" apibūdino kaip "iliustruotą knygą vidutinio amžiaus skaitytojams". Joje neva mokoma, kaip žmonės tapo labiausiai dominuojančiais padarais planetoje.

Iš tikrųjų šioje knygoje vaikai mokomi, kad religijos yra išgalvotos istorijos, ir indoktrinuojami globalistų kalbomis apie ekonominius ir socialinius klausimus.

"Infowars" praneša: Praėjusią savaitę Hararis pasirodė laidoje "The Late Late Show With James Corden", kad pristatytų savo naująjį produktą.

WEF patarėjas nori, kad vaikai išmoktų, "kas yra korporacija ir kaip saugotis pavojų susidūrus su korporacija".

Knygoje jis taip pat aiškina, kaip žmonija sukūrė pinigų sąvoką ir kaip jų vertė yra "tik mūsų galvose".

Vėliau laidoje Kordenas paklausė Harario apie artėjančius vidurio kadencijos rinkimus Amerikoje ir apie tai, kaip demokratijos gali išgyventi susiskaldžiusią JAV politinę aplinką.

"Jos negali išgyventi", - atsakė Hararis, sakydamas, kad Demokratijos negali išgyventi, kai piliečiai vieni kitus laiko priešais.

Toliau jis sakė: "Tokioje situacijoje jūs padarysite viską, kad laimėtumėte rinkimus, teisėtai ar neteisėtai, o jei pralaimėsite, nepripažinsite rezultatų."

Kordenas paklausė Harario, kaip tokio dydžio šalis kaip Jungtinės Amerikos Valstijos galėtų ištaisyti dabartinę susiskaldymo padėtį, ir transhumanistas autorius atsakė: "Yra tikimybė, ji nėra didelė, bet yra tikimybė, kad kiti prezidento rinkimai bus paskutiniai demokratiniai rinkimai JAV istorijoje."

Daugelis žmonių teigia, kad Amerikoje jau seniai nebuvo sąžiningų demokratinių rinkimų, tačiau Harari aiškiai išdėsto establišmento naratyvą prieš Donaldui Trumpui (Donald Trump) galimai užginčijant 2024 m. prezidento rinkimų rezultatus.

Praėjusią savaitę Hararis taip pat pasirodė laidoje "Real Time With Bill Maher", kad reklamuotų naująją knygą vaikams.

Per pokalbį apie tai, kokie lyderiai turėtų būti renkami šiuolaikiniame amžiuje, Harari teigė, kad žmonės neturėtų balsuoti už "autentiškus lyderius", o vietoj to tvirtino: "Mums reikia atsakingų lyderių".

Tada WEF patarėjas tiesiogiai užsipuolė Donaldą Trumpą, sakydamas: "Žinote, sakyti pirmą dalyką, kuris ateina į galvą, arba rašyti jį tviteryje - tai gerai terapijoje, bet politika nėra terapija. Reikia pastatyti sieną tarp proto ir burnos ir labai atsargiai žiūrėti, ką ten praleidžiate. Ir vis dėlto kai kurie politikai labai mėgsta sienas visur, tik ne tarp proto ir burnos."

"Bet jūs negalite to uždrausti, - atkirto Maheris, sakydamas Harariui: - Jūs turite tai toleruoti, štai ką reiškia žodžio laisvė."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau