Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Istorijos Paslaptys » 2022 » Lapkričio » 5

Nežemiška Įtaka? Iš kur atsirado futuristinės Nikolos Teslos žinios?

Jis įsivaizdavo naujas technologijas gerokai anksčiau, ne pagal savo laikmetį. Tie vaizdiniai užpildė jo protą. Jis tvirtino, kad bendravo su būtybėmis iš kito pasaulio. Nikola Tesla buvo ir lieka mįslė paprastam pasauliui.

Visi didieji dailininkai, išradėjai ir kūrėjai, įskaitant Nikolą Teslą, jaučia, kad jie yra aukščiausios grandinės instrumentai. Ar egzistuoja programa žmonijai? Ar egzistuoja didingesnis slaptas planas, išeinantis už įprastos kasdieninės rutinos rėmų?

žmonės, hipotezės, Nikola Tesla, paslaptys, istorija

Visada buvo manoma, kad kiekvienoje kartoje į Žemę pasiunčiamos tam tikros dvasios, gimusios su receptoriais aukščiausių žinių, kurių paskirtis -išvesti žmoniją į naują vystymosi lygį.

1943 metų sausio 7 dieną Nikola Tesla mirė nuo širdies smūgio 33-iame viešbučio “New Yorker” aukšte. Praėjus keletui valandų po to, kai buvo rastas kūnas, jo sūnėnas atėjo į 3327 numerį ir pamatė, kad Teslos kūnas, taip pat jo piešiniai ir užrašai jau išvežti.

Yra versijų, kad juos paėmė FTB ir iškart įvardijo kaip “visiškai slaptus”. Oficiali versija teigia, kad nieko rimto ir svarbaus nerasta.

Iš kur atsirado futuristinės Nikolos Teslos žinios?

Nauji nepriklausomų tyrėjų atradimai tvirtina, kad juose buvo slaptas žmonių civilizacijos vystymo planas, gautas iš geranoriškos nežemiškos civilizacijos. Tai iškart sukelia minčių, kad Nikola Tesla savo žinias gavo dar iš kažkur.

Kodėl jo užrašai buvo tokie svarbūs JAV vyriausybei?

Tesla gimė tuo laiku, kuris sutampa su senovine kabalistine pranašyste. Anot jos, į Žemę atsivers išminties vartai, ir žmonija ras savo lyderius.

Kas gi gimė tuo laiku? Nikola Tesla ir Albertas Einšteinas.

Bet ar yra kas nors dar, be pranašysčių ir gandų, susijusių su Nikola Tesla ir jo žiniomis?

žmonės, hipotezės, Nikola Tesla, paslaptys, istorija

Istorijoje buvo įvairių pranašų ir mokslininkų, kurie padarė įtaką žmonijos evoliucijai.

Ryškūs pavyzdžiai yra Galilėjus, Kopernikas, da Vinčis, Einšteinas ir Tesla, jie tikrai patenka į šią kategoriją. Visi jie asocijuojasi su energijos iš nepažintų šaltinių išlaisvinimu. Tai šiuo metu neįmanoma, atsižvelgiant, kad jie gimė su įprastu žmogaus protu.

Mokslininkai, dalyvavę Teslos projektuose, mano, kad jis buvo tarsi kažkoks žmogus perėmėjas. Daug kas nueina dar toliau, nes teigia, kad Nikola Tesla savo žinias gavo iš nežemiškų jėgų, kurios padėjo jam išvystyti savo neįtikėtinus gebėjimus ir padaryti atradimų, nušvietusių šiuolaikinį pasaulį.

Nikola Tesla turėjo žinių, kad visatoje egzistuoja pagrindas, kuriuo gali naudotis visa žmonija, jei tik ji žino, kaip tinkamai suderinti savo jausmų organus.

Mokslininkas tikėjo legendomis apie bokštus, kurie perduodavo energiją. Vienu iš tokių pavyzdžių gali būti senoviniai obeliskai, kurių randama visame pasaulyje. Kai kurių ekspertų nuomone, kažkada jie buvo sujungti ir naudojo Žemės magnetinį lauką.

žmonės, hipotezės, Nikola Tesla, paslaptys, istorija

Ar Nikolos Teslos žinios buvo “pamirštos” tyčia?

Kartą naktį Nikola Tesla sekė audras 960 km atstumu, naudodamas savo stiprinantį siųstuvą. Netikėtai jis pagavo signalus iš nežinomo šaltinio. Tai buvo trijų impulsų serija, kurie jam pasirodė esantys matematiniai. Po ilgų svarstymų jis priėjo išvados, kad jie sklinda iš kosmoso.

Netikėtai Tesla pasikeitė ir pradėjo kalbėti, kad atomai yra panašūs į saulės sistemas ir kad šviesa gali funkcionuoti kaip banga ir kaip dalelytė.

Anot kai kurių sąmokslo teorijų, Einšteiną išnaudojo kiti ateiviai, bet Nobelio premiją jis gavo už tą pačią idėją. Boras ir Rezerfordas taip pat gavo Nobelio premiją už atradimą, kad atomai panašūs į mažas saulės sistemas.

Tačiau Tesla taip ir negavo jokio įvertinimo ar apdovanojimo už tiksliai tokį pat atradimą, padarytą anksčiau.

žmonės, hipotezės, Nikola Tesla, paslaptys, istorija

Kai kurių tyrėjų nuomone, neteisingas gydytojų požiūris į jį susijęs su jo aistra ateiviams. Tačiau, kai kurių tyrėjų nuomone, jis tiesiog nebuvo tas mokslininko tipas, kuris palankiai žiūrėtų į išorės kontrolę. Tuo jis buvo nepatogus vyriausybei ir slaptosioms agentūroms. Nikolos Teslos žinios tiesiog per daug aplenkė savo laiką, o jo mąstymas buvo per daug nestandartinis.

Būtent todėl daug jo atradimų buvo ne tik ignoruojami, bet ir išbrokuoti. Be Nikolos Teslos mūsų pasaulis nebūtų toks išsivystęs, kokį mes jį matome šiandien. Bet jei jo slapti išradimai būtų buvę pripažinti ir atverti visuomenei, kas žino, kur žmonija būtų atsidūrusi šiandien.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau