Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos Paslaptys » 2024 » Vasario » 12

Nežemiška paslaptis: paslaptingos Nikolos Teslos žinutės, gautos iš kosmoso

Nežemiška paslaptis: paslaptingos Nikolos Teslos žinutės

Nikola Tesla, genialus išradėjas ir vizionierius, žinomas dėl savo novatoriško indėlio į mokslą ir technologijas. Tačiau yra ir paslėpta Teslos palikimo pusė, apie kurią daugelis nežino - tai jo susižavėjimas nežemiškuoju gyvenimu ir tikėjimas, kad jis gaudavo pranešimus iš nežemiškų būtybių.

Teslos genialumas visuotinai pripažįstamas, tačiau kai kurie abejoja, kad jo protas kartais tapdavo iliuzijomis. Nepaisant šio skepticizmo, yra įrodymų, kad Tesla nuoširdžiai domėjosi technologijos, leidžiančios susisiekti su nežemišku protu, kūrimu. Be to, jis teigė bent kartą aptikęs ateivių signalą.

1899 m. vasarą, dirbdamas savo laboratorijoje Kolorado Springse, Tesla tikino kosminiuose radijo signaluose pastebėjęs skaitmeninių kodų seriją. Šiuos signalus jis interpretavo kaip protingos gyvybės, kilusios mūsų Saulės sistemoje, ženklus. Šis atradimas paskatino Teslą manyti, kad jo garsusis belaidis siųstuvas gali būti naudojamas bendrauti su kitose planetose gyvenančiomis būtybėmis.

Tuo Teslos susižavėjimas nežemišku bendravimu nesibaigė. 1900 m. Amerikos Raudonajam kryžiui parašytame laiške jis išreiškė tikėjimą, kad vieną dieną žmonija gaus žinią iš kito pasaulio. Jis rašė: "Broliai! Turime žinią iš kito pasaulio, nežinomo ir tolimo. Joje rašoma: "Vienas... du... trys."

Tačiau Tesla nebuvo vienintelis, kuris teigė gaunantis pranešimus iš nežemiškų būtybių. Guglielmo Marconi, dažnai vadinamas radijo išradėju, taip pat pranešė, kad gaudavo panašių pranešimų. Tačiau Markonio pranešimai buvo atmesti kaip paprasčiausi trukdžiai, o Teslos atvejis liko labiau paslaptingas.

Intriga, susijusi su tariamais Teslos nežemiškais pranešimais, tampa dar gilesnė, kai pagalvojame, kad FTB konfiskavo jo dokumentus. Tarp konfiskuotų dokumentų buvo daugybė išradimų, gerokai pralenkusių savo laiką, įskaitant Teslos belaidžio siųstuvo, galinčio siųsti radijo bangas į tolimus Saulės sistemos taškus, versiją.

1937 m. Tesla paskelbė, kad jam pavyko sukurti kompaktišką prietaisą, galintį perduoti energiją tarpžvaigždinėje erdvėje be išsisklaidymo. Šie pranešimai dar labiau pakurstė spekuliacijas apie Teslos dalyvavimą nežemiškoje komunikacijoje.

Ekspertai ir mokslininkai skirtingai vertina Teslos teiginių pagrįstumą. Kai kurie teigia, kad jo stebėjimai ir eksperimentai buvo neteisingai suprasti arba interpretuoti. Kiti mano, kad Tesla iš tikrųjų padarė kažką revoliucingo ir pralenkė savo laiką.

L. G. Lawrence'as, Ekolos instituto vadovas, septintajame dešimtmetyje netgi teigė bendravęs su nežemiškomis būtybėmis. Tai suteikia dar vieną intrigos sluoksnį galimybei, kad Tesla gavo pranešimus iš kosmoso.

Nors tiesa apie tariamus Teslos nežemiškus pranešimus lieka neišaiškinta, jo indėlio į mokslą ir technologiją reikšmės negalima paneigti. Jo darbai ir toliau įkvepia ir žavi mokslininkus bei entuziastus visame pasaulyje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.10.2019 laikas 11:16 Receptai | Patiekalai Šokoladinis Pyragas Su Karamele + Receptas (Video)

Pirma paruoškite pyrago pagrindą. Į dubenį įmuškite kiaušinius, supilkite cukrų, aliejų ir išmaišykite el. maišytuvu. Maišant supilkite vanilės ekstraktą ir pasukas. Atskirame dubenyje sumaišykite miltus, kakavos miltelius, kep...

Skaityti daugiau

10.07.2019 laikas 21:39 Receptai | Patiekalai Nepaprastai skanūs abrikosai sirupe
Gaminame namuose skanius abrikosus sirupe. Abrikosai kruopščiai nuplaunami ir pašalinami kauliukai. Išspaudžiame pusės citrinos sultis. Laikykite vėsioje vietoje. Štai ir viskas! Mūsų abrikosai yra paruošti. Gero apetito!...

Skaityti daugiau

19.08.2019 laikas 08:29 Receptai | Patiekalai Organizmo draugės – gervuogės
Dabar miškuose gausu įvairių uogų, taip pat ir gervuogių. Jos ne tik skanios, bet ir turi daug naudingų medžiagų. Be to, vartojamos kaip vaistas įvairioms ligoms gydyti. Gervuogėmis gardinami įvairūs desertai, kepiniai ir kokteili...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau