Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos Paslaptys » 2024 » Sausio » 27

Paslaptingas Nikolos Teslos palikimas: NSO, antigravitacija ir ateiviai

Paslaptingas Nikolos Teslos palikimas: NSO, antigravitacija, ateiviai

Nikola Tesla, genialus išradėjas, sukėlęs perversmą pasaulyje savo nepaprastais išradimais, jau seniai kelia mums susižavėjimą ir gausybę paslapčių.

Nors jo indėlis į visuomenę gerai žinomas, yra ir paslėpta Teslos pusė, kuri dažnai lieka nepastebėta istorijos vadovėliuose. Tesla, gerokai pralenkęs savo laiką, gilinosi į sritis, kurios atrodo lyg tiesiai iš mokslinės fantastikos filmo scenarijaus: NSO, antigravitacija ir net kontaktai su ateiviais.

Neįtikėtinas Teslos protas davė pradžią daugybei išradimų, kurie suformavo mūsų šiuolaikinį pasaulį. Išmanieji telefonai, radijo imtuvai, nuotoliniu būdu valdomi prietaisai ir kt. būtų neįsivaizduojami be jo. Tačiau be šių įprastų išradimų Tesla turėjo keletą idėjų, kurios išplėtė galimybių ribas.

1928 m. Tesla užregistravo skraidančio aparato, kuriame buvo sujungtos sraigtasparnio ir lėktuvo funkcijos, patentą. Ši skraidanti mašina, vadinama "SPACE DRIVE" arba antielektromagnetinio lauko varomąja sistema, buvo nepanaši į nieką, ką pasaulis kada nors buvo matęs. Prieš mirtį Teslai pavyko sukurti jos varomosios sistemos brėžinius.

Tačiau tuo reikalas nesibaigė. 1938 m. Migrantų gerovės institutui parengtoje konferencijoje Tesla kalbėjo apie dinaminę gravitacijos teoriją. Jis teigė atradęs paslaptį, kaip sukurti tobulą transporto priemonę kelionėms į kosmosą - ekonomišką ir nepriklausomą nuo tradicinių kuro šaltinių. Tesla tikėjo, kad aplink mus yra neribota energija, kuri tik ir laukia, kol bus panaudota. Jis tikėjo, kad žmonijos pareiga yra pasinaudoti šiuo energijos šaltiniu, ir žinojo, kaip tai padaryti.

"Aš viską iki smulkmenų apgalvojau ir tikiuosi netrukus perduoti pasauliui", - sakė Tesla. "Joje taip įtikinamai paaiškinamos šios jėgos priežastys ir jos veikiamų dangaus kūnų judėjimas, kad ji padarys galą tuščioms spekuliacijoms ir klaidingoms idėjoms."

Teslos supratimas apie elektrostatinius spinduliuojančius paviršius ir Faradėjaus efektą dar labiau įrodė jo genialumą. Jis atrado, kad elektronų emisijos koncentracija didžiausia ant lenktų ar briaunuotų paviršių ir kad elektrostatinis krūvis teka išilgai laidininkų, o ne skverbiasi į juos. Šie principai tapo Faradėjaus narvo, apsaugančio žmones ir jautrią įrangą nuo aukštos įtampos pažeidimų, pagrindu.

Nenuostabu, kad Teslos palikimą gaubia paslaptys ir spekuliacijos. Jo idėjos taip pralenkė savo laiką, kad visuomenė sunkiai jas suvokė. Galbūt todėl istorijos vadovėliuose jo vardą dažnai užgožia kiti išradėjai. Tačiau pasauliui toliau vystantis technologiškai, vis labiau aiškėja, koks reikšmingas buvo Teslos indėlis.

Paties Teslos žodžiais tariant: "Mano smegenys yra tik imtuvas, visatoje yra branduolys, iš kurio semiamės žinių, galios ir įkvėpimo. Aš nesigilinau į šio branduolio paslaptis, bet žinau, kad jis egzistuoja".

Jo gebėjimas prasiskverbti į šį centrą, įžvelgti ateitį, kuri kitiems atrodė neįmanoma, išskiria jį iš didžiausių visų laikų išradėjų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
"Ji taip įtikinamai paaiškina šios jėgos priežastis ir jos veikiamų dangaus kūnų judėjimą, kad užbaigs tuščias spekuliacijas ir klaidingus įsitikinimus."
-- Teisingai, visi dangaus kūnai juda dėl jų elektrinių laukų sąveikos. 
Ir visi enšteinai, gravitacija, masė, tamsioji medžiaga. - visa tai tik idiotams.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.06.2019 laikas 21:49 Receptai | Patiekalai Gardus šokoladinis pyragas

Paprastai pagaminamas, drėgnas ir gardus šokoladinis pyragas. Šokoladinio pyrago receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

25.07.2019 laikas 12:25 Receptai | Patiekalai Lietiniai su varške
Gaminame namuose. Lietiniai su varške. Prieš tiekiant lietinius iš abiejų pusių apkepiname aliejuje. Lietiniai su varške tiekiami su grietine, grietine ir mėgstama uogiene ar sviesto ir grietinės padažu. Skanaus!

Skaityti daugiau

05.07.2019 laikas 19:49 Receptai | Patiekalai Auksinis sklindžių receptas
Svarbiausia – išsirinkti šių blynų kepimui pačią geriausią keptuvę. Pageidautina kepti ant sausos keptuvės, nepridedant riebalų: tame glūdi purių amerikietiškų blynų – pankeikų – ruošimo paslaptis. Paruošti blynai ilagai neužsibūn...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau