Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 9

Gyvenimui jūsų reikia: 4 ženklai

Yra ypatingų žmonių, kurie turi svarbią misiją, bet to nežino. Iš pažiūros jie yra visiškai paprasti žmonės ir, kad ir kaip pompastiškai tai skambėtų, jie reikalingi Aukštesniajai jėgai...

Galbūt kiekvieno žmogaus užduotis yra tapti naudingu gyvenimui. Ir suprasti savo poreikį...

Yra ypatingų žmonių, kurie atlieka svarbią misiją, bet apie tai nežino. Iš pirmo žvilgsnio jie yra labai paprasti žmonės, užimantys įprastą padėtį ir gyvenantys įprastą gyvenimą. Tačiau jie atlieka tam tikrą užduotį, yra labai reikalingi ir svarbūs filmo veikėjai.

Kad ir kaip pompastiškai tai skambėtų, šie žmonės reikalingi aukštesnėms jėgoms. Tai gali būti metafora, bet ji suprantama. Tokie žmonės turi pranašumą - jie gelbėjami, saugomi ir gelbėjami iš bėdų net pačiomis pavojingiausiomis aplinkybėmis.

Kas tai daro? Paslaptingos aukštesnės galios ar pats gyvenimas kaip procesas? Tačiau neabejotina, kad yra tinkamų žmonių. Nors jie gali nežinoti, kad jų reikia.

Tai pirmas ženklas, kad žmogus reikalingas Aukštesniosioms jėgoms: stebėtina, kad jis buvo išgelbėtas nuo mirties. Kartais daugiau nei vieną kartą. Jis jau buvo ant ribos! Jam jau grėsė pavojus! Tačiau žmogus liko gyvas. Kartais jis jau būdavo klinikinės mirties būklės. Taip ir nutinka. Kai kurie žmonės kalba apie angelų ar nepažįstamų žmonių, kurie pasirodo, gelbsti ir dingsta, gelbėjimą...

Antrasis ženklas yra tas, kad šie žmonės jau buvo ką nors išgelbėję. Vaikystėje netoliese skendo berniukas. Į duobę įkritęs kačiukas. Arba, būdami suaugę, jie galėjo kam nors padėti, šiems žmonėms.

Įvairiais būdais: surasdami kieno nors svarbius dokumentus. Teikti gyvybę gelbstinčius patarimus. Sustabdyti neracionalų žmogų ir išgelbėti jo gyvybę. Pranešti apie gedimą, o gal dalyvauti ginant šalį... Tačiau gelbėjimo tema persmelkia visą tokio žmogaus gyvenimą.

Lemiamą akimirką tokiam žmogui suteikiamas gyvenimo šaltinis. Stebina tai, kad gaunama būtent tokia pinigų suma, kokios reikėjo. Žmonės ateina padėti, jei jiems to reikia. Randama išeitis iš sunkiausios padėties: suteikiamas darbas, randama vieta vežime... O apleistame kelyje atsiranda degalinė.

Atsidūręs beviltiškoje situacijoje, apimtas gilaus liūdesio ar melancholijos, kai gyvenimas nebėra malonus, toks žmogus iš kažkur ateina mintis, kad jis turi kažką svarbaus nuveikti Žemėje. Kad jis turi kažką daryti - dėl kitų.

Tarsi kažkas šnabžda: "Tu esi reikalingas! Nedrįskite pasitraukti ar pulti į neviltį!". Kartais tokie šnabždesiai iš tikrųjų šnabždami šiam žmogui... Ir žmogus, kuriam reikia pagalbos, jaučia atsakomybę, tarsi turėtų svarbią užduotį. Norint įvykdyti šią užduotį, reikia nuolat kovoti ir gyventi.

Galbūt tai yra pagrindiniai požymiai. Vieni iš jų gali būti ryškesni ir matomesni, kiti - mažiau. Tačiau prasmė ta pati - žmogus turi atlikti savo misiją. Galbūt tai bus vienkartinis atvejis. Galbūt visas gyvenimas bus skirtas misijai vykdyti. Tačiau toks didvyris bus apsaugotas iš aukščiau. Ir visada sulauksite pagalbos ir išteklių.

Svarbiausia yra tai, kad naudingu žmogumi galima tapti sąmoningai. Jei padėsite kitiems, jei rodysite daugiau rūpesčio ir dėmesio žmonėms ir kitoms gyvoms būtybėms, jei visada prisiminsite, kad galime būti naudingi visuomenei, planetai, ir stengsitės daryti viską, kas įmanoma, turėsite galimybę tapti Būtinu žmogumi. Tapti ne antraeiliu, o pagrindiniu filmo veikėju.

Taip žmonės randa gyvenimo prasmę ir paramą iš aukštybių. Jie auga ir vystosi. Jie atranda tikrąjį, geresnį, prasmingesnį save... Galbūt tai ir yra kiekvieno žmogaus užduotis - tapti gyvenime reikalingu žmogumi. Ir suprasti savo paties poreikį.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau