Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Spalio » 13

Ženklai, kad santykiai neturi ateities

Kokios gali būti santykių perspektyvos? Jie taps patvarūs, ilgalaikiai, ar sąjunga pasmerkta žlugti? Yra ryškių ženklų, kurie byloja, jog poros laukia išsiskyrimas. Yra prasmės atkreipti į juos dėmesį, kad partneriai galėtų teisingai prognozuoti bendrą ateitį.

Kaip taisyklė santykių perspektyvą galima numatyti pagal pačius paprasčiausius ir banaliausius požymius. Jie, nors ir paprasti, bet gali labai daug ką pasakyti. Žinoma, užmezgę santykius, esame tikri, kad jie tęsis daugelį metų. Realybė, deja, yra tokia, kad žlunga net pačios stipriausios sąjungos, tačiau tai buvo galima numatyti iš anksto. Kokiu būdu? Skaitykite žemiau pateiktus simptomus.

Pašėlusios emocijos ir aistra santykių pradžioje. Gali pasirodyti, kad šie dalykai garantuoja tvirtą poros sąjungą. Tačiau daugeliu atvejų stiprūs jausmai pradiniame santykių etape lemia ganėtinai staigų santykių nutraukimą. Žmonės tiesiog iššvaisto pernelyg daug energijos ir vidinių išteklių šiai sąjungai, dėl to labai greitai pasijaučia ištuštėję.

Santykių pradžioje nėra jokių konfliktų. Ir vėl paradoksas: nekonfliktuojančios poros išsiskiria dažniau, nei kitos. Atrodytų, santykiai be konfliktų turėtų reikšti, kad žmonės gerai sutaria? Ne, konfliktų nebuvimas reiškia, kad žmonės taip ir nepajėgė tapti artimais. Tokiose porose vengiama įsileisti mylimą žmogų į savo vidinį pasaulį. Nesigilinama į partnerio mintis ir jausmus.

Idealus seksas. Intymus gyvenimas neabejotinai yra svarbi santykių dalis. Tačiau – ne vienintelė, daranti santykiams įtaką. Paprastai tie, kurie sprendžia apie savo sąjungos kokybę pagal seksualinį suderinamumą, labai greitai nusivilia. Juk labai greitai į pirmą planą išplaukia įprastas gyvenimas, rutina ir seksas porai jau nėra pagrindinis dalykas. Ir jei kitose sferose žmonėms bus sunku bendrauti, jų santykiai anksčiau ar vėliau nutrūks.

Buitiniai konfliktai. Buities niekas nepanaikino. Jis egzistuoja kaip kiekvienos poros, kiekvieno žmogaus santykių dalis. Kartais buities darbai mus slegia. Kam gali kilti mintis plauti indus po triukšmingo vakarėlio?! Ir vis dėlto, suaugęs žmogus supranta galimas namuose tvyrančio chaoso ignoravimo pasekmes. Susitvarkyti vis tiek teks, tik ne dabar, o ryte. Čia kiekvienas pasirenka sau pačiam labiausiai priimtiną variantą.

Tačiau jei partneriai ginčijasi dėl tokių dalykų, kaip: „Kas išneš šiukšles“ ir „Kas gamina vakarienę“, jų santykius vargu ar galima vadinti harmoningais. Dažnai sutinku susituokusias poras, kurios metų metus įnirtingai kariavo „buities fronte“. Paprastai tokių porų perspektyvos – ne pačios šviesiausios.

Šaltinis

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau