Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 12

3 ženklai, kad moteris niekada nebuvo įsimylėjusi

Išsiskyrimas yra ženklas, kad santykiai pasiekė tokį lygį, kai nebėra meilės. Tačiau tos meilės galbūt niekada ir nebuvo...

Daugelis vyrų, kurie palaiko santykius, net nesuvokia, kad jų moteris jau seniai nejaučia jokių jausmų ir galbūt jau seniai ieško ko nors iš šono. Išsiskyrimas visada yra ženklas, kad santykiai pasiekė ribą, kai meilės nebėra. Tačiau tos meilės galbūt niekada ir nebuvo.

Kaip žinoti, kad moteris niekada nebuvo įsimylėjusi?

1. Darbas

Jei moteris negali arba nenori nieko padaryti dėl vyro, ji negali jo mylėti. Jei moteris vengia net pačių primityviausių ir nereikšmingiausių dalykų, aiškiai matote, kad ji arba nesijaučia įpareigota viską daryti, arba nesijaučia įpareigota mylėti. Ir tai susiję ne tik su sudėtingais veiksmais.

Pavyzdžiui, jei moteris negali tiesiog imtis iniciatyvos ir pasisveikinti su vyru, ji nepadarys nieko reikšmingesnio dėl to vyro. Ji nesakys jam komplimentų, neišleis vyrui pinigų ar ko nors bendro, nesirūpins vyru ir neprisiims atsakomybės už bendrą gyvenimą.

Jei moteris santykiuose su jumis taip elgėsi, t. y. niekada nieko nedarė arba darė tik "po stalu", vadinasi, ji niekada jūsų nemylėjo. Tikrai mylinti moteris automatiškai nori rūpintis vyru, nori dėl jo ką nors padaryti, išpažinti savo jausmus, palaikyti ir padėti jam.

2. Nemylimas, nepatenkintas, nusivylęs

Jei moteris geba nemylėti, vadinasi, ji nesugeba mylėti iš tikrųjų. Tikra meilė nesibaigia lygiomis teisėmis, jos negali sugriauti įvykiai, kai kurie žmonių veiksmai, išgalvoti įžeidimai ar dar kas nors. Jei moteris nemyli, tai visada lemia jos požiūris į pasaulį.

Kai moteris sako, kad įsimylėjo, bet nieko negali dėl to padaryti, ji perkelia kaltę "blogajai meilei", kuri iš pradžių priverčia ją įsimylėti, o paskui staiga palieka. Tačiau, logiškai mąstant, tikra meilė su kiekvienais metais turėtų stiprėti, o ne nykti.

Jei moteris yra turėjusi keletą santykių ar santuokų, bet visada išeina, nes prarado širdį, tai ženklas, kad ji nemoka ir nenori mylėti. O kai prie jos nesugebėjimo mylėti prisideda abejotinas gyvenimo būdas ir iškreiptos pažiūros, visi jos santykiai trunka neilgai ir baigiasi taip pat - ji praranda jausmus ir išeina.

3. Ji sutinka kitą žmogų

Kai vyras mato, kad jo buvusioji iškart po išsiskyrimo susirado kitą, jis mano, kad ji tiesiog yra paklausi ir geidžiama vyrų, todėl taip greitai susirado kitą. Tačiau jei moteris per mėnesį nuo išsiskyrimo pradeda santykius su kitu žmogumi, tai visada yra ženklas, kad tas kitas žmogus jau seniai yra šalia.

Tai ypač akivaizdu tais atvejais, kai moteris tiesiogine to žodžio prasme iš karto gali apsigyventi su kitu vyru arba pradeda internete skelbti laimingas bendras nuotraukas. Tokia moteris yra apgaulinga, veidmainiška ir nejautri. Jei ji gali išduoti vieną kartą, gali tai padaryti dar dešimt kartų, bet dešimtą ar šimtąjį kartą ji jau nebemylės to žmogaus ypatingu būdu.

Jei moteris iš tiesų myli vyrą, bet įvyksta išsiskyrimas, ji negalės atsigauti po to išsiskyrimo daugiau ar mažiau iki trijų mėnesių. O jei ji iškart šoko į lovą su kitu, tai reiškia, kad kalbama ne apie meilę ir atsidavimą, o apie paleistuvystę ir nesąžiningumą.

Tokia moteris visada sugriauna vyro gyvenimą, nes atima iš jo kur kas daugiau, nei jam duoda.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau