- 15.11.2022
- 0.0 Reitingas
- 1086 Peržiūros
- Komentarai
Rudenį ir žiemą mūsų dažnai tyko slogos, bronchitai, laringitai. Ką daryti, jei liga vis dėlto užklupo?
Sloga mane vargino nuo vaikystės, gydžiausi visaip, bet vis vien liga perėjo į lėtinę formą: ir žiemą, ir vasarą nosis būdavo drėgna.
Kartą, vartydama liaudies medicinos žurnalą, radau gana paprastą receptą, kaip gydyti lėtinę slogą: svogūnas ir augalinis aliejus. Nusprendžiau pabandyti. Gydžiausi du su puse mėnesio ir visiems laikams pamiršau apie savo rūpestį.
Beje, tas receptas padėjo mano draugės 8-ečiam sūnui, tik gydymui prireikė mažiau laiko - 3 savaičių.
Receptas: paimkite vidutinio dydžio svogūno galvutę, sutarkuokite su smulkia tarka, vandens vonelėje pašildykite 1 stiklinę augalinio aliejaus ir iškart užpilkite juo sutarkuotą svogūną. Stiklainį su šia priemone šiltai įvyniokite ir laikykite ne mažiau kaip 8 valandas.
Vatos pagaliuką sudrėkinkite paruoštu aliejumi ir kelis kartus per dieną pavalykite nosies gleivinę.
Dar norėčiau pasiūlyti gydomosios uogienės receptą, kuri gerai padeda vaikams ir suaugusiems, sergantiems peršalimo ligomis, bronchitu ir net pneumonija.
1 stiklinę erškėčių ir 1 stiklinę putinų užpilkite 2 I verdančio vandens, parą laikykite šiltoje vietoje, paskui užvirkite, bet nevirkite, įberkite po 2 valgomuosius šaukštus žemuogių lapų ir vaiskočių, liepų ir šeivamedžių žiedų, šalpusnių, čiobrelių, jonažolių žiedų ir lapų, įdėkite 1 kiaulpienių šaknį ir 200 g žiedų. Mišinį laikykite parą, nukoškite, įdėkite cukraus - 2 kg į 1 I ištraukos (diabetikams 1 kg fruktozės į 1 I ištraukos), užvirkite, tada dar įdėkite 1-2 valgomuosius šaukštus citrinos rūgšties.
Virdami stenkitės toli nenueiti nuo viryklės, nes uogienė greitai užverda. Virinti jos nereikėtų, tiesiog iškart išpilstykite į pasterizuotus stiklainius ir uždarykite su dangteliais. Vaistą vartokite po 1 valgomąjį šaukštą, išmaišius stiklinėje vandens.
Kad nesušalčiau šaltu žiemos oru, rytą pradedu nuo arbatos su imbieru. 1/2 arbatinio šaukštelio imbiero miltelių užpilu verdančiu vandeniu, įdedu citrinos skiltelę, truputį palaikau, kad nusistovėtų, ir geriu karštą ryte arba dieną. Imbierų arbata yra truputį aštraus skonio, bet citrina suteikia gėrimui ypatingo aromato. Arbatą galima pagardinti mažu šaukšteliu medaus.
Gėrimas ne tik varinėja kraują gyslomis, bet ir puikiai veikia virškinimą. Savaitę pavartojus imbierų arbatą, žarnynas veikia kaip laikrodis, nebešąla rankos ir kojos. Puiki žiemos arbatėlė!
Linkiu visiems sveikatos!
P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau