Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Spalio » 22

Česnakas ir svogūnas (mikstūra), kai pakyla temperatūra ir sloga

Žmonės dažnai klausia, kaip sumažinti temperatūrą be vaistų. Ir prisigalvojama daug įvairių priemonių, kaip ši. Tačiau, teigiama, kad ši priemonė yra veiksminga. Aš to nepasakysiu, bet pabandyti galite jūs ir parašykite komentaruose ar ji buvo veiksminga.

Jei vieną vakarą, jums netikėtai pakiltu temperatūra, o vaistų neturite, ar tiesiog jų negalite vartoti. Yra viena veiksminga priemonė. Žinoma kas gali vartoti šiuo produktus, namie visada laikys česnakus ir svogūnus maistui (sveikatos patarimai - paranormal.lt).

Susmulkinkite svogūną ir česnaką ir suberkite į plastikinį maistinį maišelį ir kvėpuokite jų skleidžiamus garus. Tačiau, turite pasistengi kvėpuoti jų garais ilgą laiką. Pasistenkite atlikti tai vakare, o ryte jei viskas bus gerai busite sveikas. Atrodo paprasta priemonė, bet ji veikia. Nenurodyta, kiek laiko reikia kvėpuoti jų garais...

Jei pastebite, kad jau bando bėgti sloga iš nosies, ar „norisi“ sirgti, eidami miegoti prie galvos padėkite sutraiškyta česnako skiltelę, tokiu būdu leiskite savo organizmui per naktį kovoti su sloga. Ryte turėtumėte būti sveiki, tai prevencinė priemonė. Žinoma, galite šaltais vakarais česnako skiltelė (sutraiškyta) palikti visada miegamajame, kad parazitai nekibtu.

Visada, stebėkite, kaip organizmas reaguoja į tokius kvapus, galimai, jūs negalėsite užmigti. Tada laikykite truputi tolėliau nuo galvos, ar palikite prieš miega porai valandų, ar tiesiog palikti citrinos žievelę, ar užlašinti eterinio aliejaus, cinamono ir t.t.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar