Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 21

3 dažniausiai pasitaikančios santykių klaidos

1. Prarasti save ir ištirpti partnerio kailyje taip, kad kitas tampa toks svarbus, jog tavo paties "aš" nervingai rūko kampe.)

Savo norus išjungiate ir visą dėmesį skiriate santykiams ir aistros objektui.

Pradiniame įsimylėjimo etape tai yra normalu, tam tikro įsigilinimo į Kitą ir jo interesus etapas yra būtinas, kad geriau pažintume ir suprastume vienas kitą.

Tačiau tada reikia atsiskirti, išsiskleisti ir šiek tiek atsitraukti, kad abu partneriai galėtų lengvai ir laisvai kvėpuoti.

Ir lengviau pamatyti tiesą iš šalies.

2. Pokyčių lūkesčiai ir iliuzija.Tai yra, kai matote trūkumą, suprantate, kad tai rimtas elgesio ar charakterio trūkumas, bet vis tiek nusprendžiate su tuo partneriu kurti santykius ar šeimą.

Svarbiausias žodis - partneris, lygios teisės ir galimybės. Ir iš pozicijos, kai jau esate nusileidę ir sutikę su tam tikra sau nepalankia padėtimi.

Pavyzdys: jis geria - jis tikrai nebus su manimi; jis eina į pasimatymus su draugais ir jie jam svarbiausi - aš jį išmokysiu to nedaryti; jis nenori rimtų santykių - aš jam parodysiu, kokia esu šauni ir rūpestinga, ir jis tikrai to norės; jis nemėgsta komplikacijų ir atsakomybės - jis susituoks, bet tada turės šeimą...

Arba dar vienas variantas – matote, kad santykiai klostosi pagal vieno partnerio scenarijų, neatsižvelgiant į kito norus, o jūs visada nusileidžiate ir gniuždote savo svajones ir save… Susigūžiate į kamuoliuką ir galvojate – „dabar pakentėsiu, užtat paskui viskas bus nuostabu“.

Na taip, juk pasakoje galiausiai paaiškėja, kad monstras, pabaisa – tai viso labo užburtas princas, aha…

3. Stagnacija ir stabilumas

Taigi, jūs jau kartu, jūs jau pora, galbūt netgi šeima. Ir čia jūsų laukia dar viena, dažniausiai moteriška klaida: visa tai truks amžinai! Valio! Aš nugalėjau!

Ir jūsų galvoje susiklosto įsitikinimas, kad tai – likimas ir tai išties yra mano!

Kodėl tai kenksminga? Kenksmingas nusiraminimas. Ta jūsų pergalė – viso labo iliuzija, kadangi viskas pasaulyje turi savo ciklus – aušra, diena, vakaras, naktis… Ir vėl viskas iš naujo.

Tas pats ir su santykiais – jiems reikia naujos patirties, kivirčų audrų ir susitaikymo liūčių. Sklandu viskas būna tik romanuose apie meilę, o realybėje santykiai – tai veiksmai: palaikyti, suprasti, kartais pasitraukti į šalį, pagailėti arba motyvuoti poelgiams.

Visi mes gyvi žmonės, gyvenimas gali kartais padaryti itin staigų ir netikėtą posūkį.

Netgi santuoka nėra amžina, o meilė irgi gali atvėsti be naujovių ir pokyčių.

Būkite tam pasiruošę ir mėgaukitės meilės momentu tiesiog dabar.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau