Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Rugsėjo » 6

Didelė meilė ateina po didelės klaidos

Didelė meilė ateina po didelės klaidos

„Galbūt mūsų klaidos ir kuria mūsų likimą“, – sakė Carrie Bradshow. Galbūt tam, kad pagaliau taptume sveiki, iš pradžių mums reikia sudužti.

Blogiausias meilės tipas – kai turime didelių vilčių ir įdedame daug energijos vien tam, kad suprastumėme, jog visa tai yra beprasmiška. Širdis dūžta į milijonus gabaliukų ir mes vėl užduodame tą patį klausimą: kodėl nieko neišėjo? Taip, meilėje mes klystame dažnai.

Renkamės žmones iš mūsų sielos išmoktų pamokų. Mes negalime lengvai pasikeisti, negalime įlįsti į smegenis ir tiesiog kažką ten pataisyti. Tai gali nutikti tik tada, kai liekame tik mes ir visa tai, dėl ko gailimės.

Galbūt tai ne klaida, o poreikis geriau suprasti, kas tu esi, kaip tu myli, ko tau reikia iš meilės?

Reikalas tas, kad mums reikia didelės klaidos, kuri priartins mus prie viso gyvenimo meilės. Mums reikia sudužti tam, kad galėtumėme suprasti, kaip norime susiklijuoti.

Ir neretai toji didžiausia daroma klaida yra santykiai, kurių mes ir neturėjome užmegzti arba bent jau turėjome nutraukti juos anksčiau. Bet mes to nepadarėme. Ir ne todėl, kad ta meilė buvo ne mums skirta. O todėl, kad be jos mes niekada nesuprastume, kas yra tikroji meilė.

Mes visada turime pasirinkimą palaikyti santykius, ir tai yra nuolatinė charakterių ir idealų kova. Ir kad ir kiek tikėtumėmės, kad šį kartą viskas pasibaigs kitaip, taip nebūna.

Todėl, kad nelemta.

Mūsų klaida turi pasibaigti, dažniausiai labai skausmingai, dažniausiai katastrofiškai sudėtingai. Jos tikslas – sudaužyti mus iki paskutinio gabaliuko ir mesti iššūkį mūsų įsivaizdavimams apie meilę.

Mes turime nuolat užduoti sau klausimų: o kas buvo negerai, ką iš tikrųjų mums reiškia meilė? Ir tai nutinka ne per vieną naktį, tai truks tol, kol suprasime tiesą ir nustosime nuo jos slėptis.
Tai yra ta būklė, kai mes žinome, kad galime padovanoti kažkam savo meilę, bet taip pat galime išeiti aukštai iškėlę galvą ir įsitikinę, kad susirasime kažką, kas bus labiau jos vertas.

Todėl, kad mūsų gyvenimo Meilė laukia mūsų, ir kai ją sutiksime, nustosime klausinėti savęs, kodėl mums teko ištverti tiek meilės kančių.

Ši meilė ateis tada, kai pagaliau patikėsime, kad esame verti to, ko norime. Tai bus visai kitaip. Juk ir mes, išgyvenę skausmingą išsiskyrimą, žiūrėsime į ją kitaip.

Mes ieškosime ramybės ir taikos, o ne aistros ir ugnies. Mes vertinsime ne išvaizdą, o energiją, kurios žmogus pripildo mūsų gyvenimą.

Lėtai pradėsime suprasti, kad nesvarbu, kas šis žmogus, svarbu – kokį žmogų jis pažadina mumyse. Ji turi daryti mus geresnius. Ji turi įkvėpti.

IR tada mes suprasime, kad didžiausia mūsų gyvenimo klaida palydėjo mus pas didžiausią mūsų gyvenimo Meilę.

Vmarkus.LT

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau