Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2022 » Lapkričio » 23

Kokie Zodiako ženklai dažniausiai inicijuoja skyrybas brandžiame amžiuje

Jauname amžiuje išsiskyrimas su partneriu vargu ar ką nors nustebins. Žmonės dažniausiai išsiskiria su tais, su kuriais skubotai nusprendė susieti savo gyvenimą, gerai nepažinę vienas kito, aistros paskatinti.

Kai pirminės aistros nuslūgsta ir romantika išblėsta, jie nemato prasmės tęsti santykių, kartais tiesiog nenori įveikti kliūčių, kovoti su sunkumais. Daugeliu atvejų jų niekas nepasmerkia dėl tokio žingsnio.

Tačiau kai kurie Zodiako ženklai gali išsiskirti su partneriu ir po daugybės bendro gyvenimo metų..

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šiems asmenims darbas visada yra pirmoje vietoje. Kartais jie nieko daugiau ir nemato, sukuria šeimą atsitiktinai, palankiai susiklosčius aplinkybėms. Ožiaragis iš pradžių gali jaustis laimingas, net kalbėti kitiems apie tai.

Tačiau šis Zodiako ženklas galbūt daugybę metų net nesupras, kad per santuoką prarado dalį savęs. Toks supratimas ateis tik vyresniame amžiuje. Ir būtent šią akimirką Ožiaragis nuspręs viską užbaigti ir įteikti skyrybų prašymą.

Antroji pusė bus šokiruota. Juk visą gyvenimą jai atrodė, kad ji gyvena su patikimu žmogumi.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo žmonėms skyrybos gali įvykti bet kuriame amžiuje. Dvyniai nesilaiko įsikibę partnerio, nemano, kad šeima ir santuoka yra kažkas labai svarbaus ir būtinai reikalingo.

Jaunesniais metais jie mieliau neregistruoja santykių, jei yra tokia galimybė, kad galėtų lengvai juos nutraukti. Jei vestuvės vis dėlto įvyksta, jie ilgai gyvena susituokę.

Tačiau Dvyniai nesustos, jei jie nuspręs kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. O tokia idėja juos tikrai aplankys.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovams nesiseka asmeniniame gyvenime, tačiau tai paaiškėja ne iš karto. Svarstyklės gali susituokti jauname amžiuje, bet greitai išsiskirti.

Po to jos gali vėl sukurti šeimą, sunkiai dirbti, kad ją išlaikytų. Dėl to jos galės išbūti su partneriu ilgus metus, tačiau skyrybos anksčiau ar vėliau įvyks. Priežastys gali būti įvairios, ne pačioms Svarstyklėms nelabai aiškios.

Skyrybos brandžiame amžiuje gali atsitikti bet kam, tačiau minėtų Zodiako ženklų žmonėms jos tampa tarsi gyvenimo norma.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau