Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Lapkričio » 18

Ar astrologija gali numatyti skyrybas?

Priežastys, kodėl žmonės skiriasi, gali būti tokios pat įvairios ir sudėtingos, kaip ir tos, dėl kurių jie įsimyli. Tačiau skyrybos taip pat gali būti susijusios ir su žmogaus Zodiako ženklu – jūs ir jūsų antroji pusė galite būti astrologiškai linkę į tam tikrus įpročius, siejamus su nesėkmingais santykiais.

Astrologija, Skyrybos, Zodiako ženklai, Astrology

„Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo problematiškų vietų, kurios gali lemti nesėkmes partnerystėje, - sako astrologas Johnas Townley, knygos „Composite Charts: The Astrology of Relationships“ autorius. – Tačiau viską lemia ne atskiri ženklai, o abiejų asmenų planetų sąveikos dinamika.“

Turėdami tai omenyje, žemiau pateikiame septynis dažnus skyrybų „kaltininkus“ ir Zodiako ženklus, labiausiai linkusius pakliūti į jų spąstus. Savaime suprantama, santuoką sužlugdyti gali ir visai nuo astrologijos nepriklausantys faktoriai, tačiau tikimės, kad ji padės jums atpažinti problemas ir jas iš anksto pataisyti. Asmeninis horoskopas pagal gimimo data

Fizinė neištikimybė

Liaupses ir dėmesį dievinantys Avinai ir Liūtai gali nuklysti į kairę, jeigu „kas nors paglostys jų ego – ar kitas kūno vietas“, - sako astrologė Elizabeth Ball, romantinio suderinamumo specialistė ir astrologinių konsultacijų kompanijos „It's in the Stars“ įkūrėja. Tuo tarpu Dvyniai ir Šauliai į naują meilužį gali atsigręžti vedini nuotykių troškimo, o jei jausmingieji Skorpionai negaus pakankamai fizinės meilės, gali būti, kad jie jos ieškos už santuokos ribų, sako Townley. Plačiau apie fizinę neištikimybę skaitykite praėjusiame savaitraščio numeryje.

Emocinė neištikimybė

Kai Mergelės, Vėžiai ir Žuvys nuklysta už savo santykių, paprastai jie tai daro vardan meilės ir emocinio ryšio, kuriuos vertina labiau nei seksą, sako Ball. Ypatingai Vandens ženklai (Vėžys, Skorpionas, Žuvys), negavę emocinio dėmesio namuose, gali ryžtis ieškoti jo kitur, prideda Townley: „Privalu išlaikyti jų akvariumus pilnus, arba tai padarys kas nors kitas.“

Įsipareigojimų vengimas

Ženklai, pagarsėję savo nenuspėjamumu, ne visuomet tampa pavyzdingais sutuoktiniais. Tai ypač tinka kalbant apie ženklus, kuriems sunku užbaigti tai, ką pradėję. Dvyniai gali būti nepastovūs ir nepakankamai rūpestingi, tad jų partneriai gali

jaustis nesaugiai, sako Townley. Tiek Dvyniai, tiek Šaulys nėra linkę susisaistyti santuokais saitais, arba, priešingai, per gyvenimą gali susituokti daugiau nei kartą. Avinams taip pat sunku ramiai nusėdėti, kas gali reikšti, jog santykiuose jie bus nerimastingi ir permainingi.

Skirtingi barnių stiliai

Fiksuoti ženklai (Jautis, Liūtas, Skorpionas, Vandenis) paprastai labiausiai iš visų mėgsta ginčytis ir įrodinėti savo tiesas. Pridėkite prie to jų nepaprastą užsispyrimą ir nenorą pripažinti klydus, ir turėsite prastą derinuką, sako Ball. Tuo tarpu mutabilūs ženklai (Dvyniai, Mergelė, Šaulys, Žuvys) plaukia pasroviui ir užima tą poziciją, kuri jiems tuo metu yra patogiausia, pažymi Townley. „Tai gali mirtinai erzinti kitus“, - sako jis. Na, o dar kiti ženklai garsėja savo polinkiu apkritai nesivelti į ginčus. Ypatingai Ožiaragiai, Svarstyklės ir Žuvys greičiausiai nenorės tampyti sau nervų ir inicijuoti barnį, net kai kas nors jiems nepatinka. Tačiau, bėgant laikui, susikaupusios nuoskaudos ir neigiamos emocijos gali privesti juos prie skyrybų slenksčio, teigia Ball.

Impulsyvumas

Ar susituoktų per anksti, ar per greitai, kai kurie ženklai labiau nei kiti yra linkę priimti skubotus sprendimus. Avinai ir Šauliai ypatingai linksta prie Las Vegaso stiliaus vestuvių, teigia astrologai. Tuo tarpu Svarstyklėms (kaip ir Vėžiams ir Jaučiams) nepatinka būti vieniems, ir gali būti, kad tik po vienų ar dvejų vedybų jie supras, jog „tam visai nereikia tuoktis“, sako Townley. Ypatingai Svarstyklės nemėgsta vienatvės, kas gali paskatinti jas aklai tuoktis su savo pirmąja meile, prideda Ball.

Nerealūs lūkesčiai

Su galima žemiškojo Jaučio išimtimi, kiekvienas Zodiako ženklas moka pernelyg aukštai pakelti kartelę kalbant apie santuokos lūkesčius. Ypač Ugnies (Avinas, Liūtas, Šaulys) ir Oro (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis) ženklai itin nerealistiškai žiūri į vedybas ir ne visada supranta, kokio pasiaukojimo reikia, kad santykiai išliktų stiprūs, sako Ball. Na, o Mergelės ir Ožiaragiai yra linkę turėti juokingai aukštus savo partnerio elgesio standartus. Savų problemų turi ir Vandens ženklai: Vėžiai tikisi, kad santuoka atkartos jų vaikystę, ir į savo partnerį žiūri pernelyg globėjiškai; svajoklių Žuvų fantazijos yra toli nutolusios nuo realybės, o Skorpionai kartais be reikalo tikisi, jog aistra miegamajame liepsnos amžinai.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau