Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 25

Epsteino kaltintojai padavė "JPMorgan" ir "Deutsche Bank" į teismą už tai, kad jie sudarė sąlygas pagarsėjusiam pedofilui

Keli grupiniai ieškiniai, kuriuos pateikė Džefrio Epšteino (Jeffrey Epstein) kaltintojai, kaltina "JPMorgan" ir "Deutsche Bank" tuo, kad jie sudarė sąlygas Džefriui Epšteinui seksualiai išnaudoti aukas, užmerkdami akis ir siekdami "padidinti pelną", praneša "Bloomberg".

Niujorko teismui pateiktuose ieškiniuose teigiama, kad bankai "sąmoningai gavo naudos ir vertingų daiktų už pagalbą, paramą, palengvinimą ir kitokį svarbiausių paslaugų teikimą Džefrio Epšteino prekybos žmonėmis organizacijai".

Ieškinyje "JPMorgan" kaltinamas "finansine nauda iš dalyvavimo" įtariamoje prekyboje žmonėmis, nes nuo 1998 m. iki 2013 m. rugpjūčio mėn. teikė finansinę paramą. Deutsche Bank buvo kaltinamas žinojęs, kad iš santykių su J. Epsteinu "uždirbs milijonus dolerių". 

Abiejuose ieškiniuose prašoma atlyginti neįvardytą žalą ir prašoma juos pripažinti grupiniu ieškiniu. Deutsche Bank atstovė spaudai sakė, kad ieškinys "nepagrįstas" ir bankas pateiks savo argumentus teisme. JPMorgan atstovas spaudai Londone atsisakė komentuoti. -Bloomberg

"Epšteinas ir jo bendrininkai nebūtų galėję nukentėti be turtingų asmenų ir finansinių institucijų pagalbos", - sakė Bredlis Edvardsas (Bradley Edwards) iš "Edwards Pottinger", vienos iš nukentėjusiesiems atstovaujančių firmų. "Nenustosime kovoti už nukentėjusiuosius, kol visi nebus patraukti atsakomybėn."

Nors Epšteino klientų sąrašas per jo ir jo pagalbininkės Gislinos Maksvel teismo procesus liko stebėtinai paslėptas, naujieji grupiniai ieškiniai grasina vėl iškelti į dienos šviesą Epšteino ryšius, nes su mirusiu pedofilu buvo susiję daugybė garsių finansininkų, verslininkų, įžymybių, politikų ir Didžiosios Britanijos karališkoji šeima (daugelis iš jų, pavyzdžiui, Bilas Geitsas (Bill Gates), po pirmojo nuosprendžio neturėjo problemų su juo bendrauti).

Jungtinės Karalystės princas Andrew turėjo pasitraukti iš viešųjų pareigų po katastrofiško interviu televizijoje apie savo ryšius su Epšteinu. Jesas Staley (Jes Staley) pernai staiga atsistatydino iš "Barclays Plc" generalinio direktoriaus pareigų po to, kai JK reguliavimo institucijos pasidalijo su "Barclays" preliminariomis daug metų trukusio tyrimo išvadomis apie tai, ką jis pasakojo banko valdybai apie savo santykius su Epsteinu.

J. Staley teigė, kad J. Epsteiną pažinojo nuo 2000 m., kai vadovavo "JPMorgan Chase & Co." privačiam bankui, ir jam buvo liepta užmegzti profesinius santykius su finansų patarėju. - Bloomberg

"Staley pasirūpino, kad Epsteinas ir jo neteisėto seksualinio išnaudojimo organizacija būtų absoliučiai apsaugoti banko", - rašoma lapkričio 24 d. pateiktame ieškinyje.

Tuo tarpu anoniminiams kaltintojams atstovauja Davidas Boiesas (David Boies) iš "Boies Schiller Flexner", kuris atstovavo Virginijai Giuffre prieš Prince'ą Andrew byloje, kuri vėliau buvo išspręsta. Esame tikri, kad žymus demokratų advokatas nebuvo pasirinktas tam, kad apsaugotų Epsteino klientų sąrašą ir kartu užtikrintų, kad Giuffre taip pat gautų atlyginimą.

Epsteinas, produktyvus pedofilas, kuris, kaip atrodo, vykdė medaus puodų operaciją su žinomais vyrais, "2019 m. buvo rastas negyvas savo JAV kalėjimo kameroje", praneša agentūra "Bloomberg", kuri praleido bet kokią užuominą, kad jis nusižudė.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau