Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 26

Fauci prisipažįsta, kad precedento neturinčius JAV ekonomikos suvaržymus grindė drakoniškomis priemonėmis, kurias taikė komunistinė Kinija

Trečiadienį Misūrio valstijos generalinis prokuroras Erikas Šmitas (Eric Schmitt) kartu su Luizianos generaliniu prokuroru Džefu Landriu (Jeff Landry) apklausė Anthony Fauci (Faučis) (Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID) vadovą) Nacionaliniame sveikatos institute (NIH) Betesdoje, Merilande.

The Gateway Pundit anksčiau gegužės mėn. pranešė, kad Misūrio ir Luizianos generaliniai prokurorai pateikė ieškinį (Missouri v. Biden) prieš Bideno administraciją, įskaitant patį Džo Bideną, Anthony Fauci, Krašto saugumo departamentą ir beveik tuziną federalinių agentūrų bei sekretorių.

Trečiadienį A. Fauci buvo apklaustas.  Jimas Hoftas (Jim Hoft) ir advokatas Džonas Burnsas (John Burns) dalyvavo apklausoje ir stebėjo septynias valandas trukusią apklausą.

Per apklausą daktaras Faucis prisipažino, kad precedento neturinčių ekonominių apribojimų Amerikoje idėja jam kilo iš drakoniškų priemonių, kurių ėmėsi komunistinės Kinijos režimas.

Vasario mėnesį Faucis išsiuntė savo ilgametį bendražygį Klifordą Leiną (Clifford Lane) į Kiniją įvertinti situacijos. Lane'as buvo sužavėtas Kinijos priemonėmis ir įpiršo šią idėją daktarui Fauci.

Žinoma, Fauci neabejojo šia informacija, nors komunistinė Kinija anksčiau klastojo informaciją.

Iš parodymų:

John Sauer: "O ponas Lane'as, grįžęs iš kelionės, pasakė, kad kinai tai tvarkė labai struktūriškai, organizuotai; teisingai?... Ar jūs aptarėte pono Lane'o patirtį kelionėje su juo, kai jis grįžo iš PSO kelionės?"

Dr. Fauci, "Atsakymas: "Atsakymas yra toks, kad taip... Dr. Lane'as buvo labai sužavėtas tuo, kaip klinikiniu visuomenės sveikatos požiūriu kinai tvarkėsi su izoliavimu, kontaktų sekimu, įrengimų, skirtų rūpintis žmonėmis, kūrimu, ir tai, mano manymu, jis ir turėjo omenyje, sakydamas, kad jie tvarkosi labai struktūruotai ir organizuotai."

Saueris: "Taigi jis padarė išvadą, kad gali tekti imtis kraštutinių, jo žodžiais tariant, socialinių priemonių, kad protrūkis būtų suvaldytas, tiesa?"

Fauci: "Jis su manimi aptarė, kad kinai 19 labai organizuotai bandė suvaldyti plitimą Vuchane ir kitur. Jis neturėjo galimybės nuvykti į Vuchaną, bet buvo Pekine ir, manau, kituose miestuose - bent jau Pekine - ir minėjo, kad jie labai organizuotai ir gerai reglamentuotai tvarkėsi su protrūkiu.

Saueris: "Taigi jis į tai reagavo teigiamai. Galbūt Jungtinės Valstijos galėtų pasimokyti, kaip reaguoti į protrūkį?"

Fauci: "Manau, kad daktaras Lane'as priėjo prie išvados, kad, esant plačiai paplitusiai kvėpavimo takų ligai, labai įprastas ir veiksmingas būdas apriboti greitą ligos plitimą - įgyvendinti socialinio atsiribojimo priemones... Daktaras Lane'as yra labai įžvalgus klinicistas, ir turiu pagrindo manyti, kad jo situacijos įvertinimas buvo tikslus ir teisingas."

Dr. Aaronas Kheriaty, medicinos mokslų daktaras, bylos ieškovas, "Twitter" tinkle paskelbė ilgą temą apie šį Fauci prisipažinimą.

Fauci atėmė iš amerikiečių konstitucines teises, remdamasis labai įtartinais kinų tyrimų rezultatais.

Jis tai pripažino trečiadienį duodamas parodymus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Įdomu, Lietuva, kieno rezultatais vadovavosi, dėl apribojimų pas tėvų, senelių.... Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau