Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 29

7 požymiai, kad jūs jam rūpite, bet jis jūsų nemyli

Tačiau pirmiausia turite išsiaiškinti, kaip jis su jumis elgiasi: tik kaip su mergina ar leidžia ir daugiau?

Visada sunku, kai pastebi, kad jauti jausmus žmogui, kuris jau yra artimas draugas. Sunku, nes reikia daug ką sutvarkyti. Tačiau pirmiausia turite išsiaiškinti, kaip jis su jumis elgiasi: tik kaip su drauge ar leidžia ir daugiau?

Štai keletas ženklų, kad esate jam svarbi, bet jis jūsų nemyli:

1. Jis sako, kad jūs jam esate kaip jaunesnė sesuo. Jis myli ir rūpinasi jumis, tačiau nėra įsimylėjęs kaip moters.

2. Jis nekviečia pasivaikščioti dviese, o tik su kompanija. Tai reiškia, kad jis nenori su jumis artumo.

3. Jis su jumis aptaria savo asmeninį gyvenimą ir savo problemas, kylančias jam su kitomis moterimis. Tai reiškia, kad jis pasitiki jumis kaip drauge ir nelaiko niekuo daugiau.

4. Jis nerodo pavydo, kai pradedate su kuo nors susitikinėti. Galbūt jis netgi palaiko jūsų bandymus užmegzti santykius su kokiu nors vyriškiu. Reiškia, jis nėra suinteresuotas būti jūsų vaikinu.

5. Jis neypatingai stengiasi padaryti jums įspūdį.

6. Jis nesistengia inicijuoti pokalbio su jumis, nebent jam ko nors iš jūsų reikia. Niekada nesiuntinėja žinučių vien tam, kad tiesiog pakalbėtumėte.

7. Jis nežengia jokių žingsnių mums gerai suprantama linkme. Paprastai, kai kam nors patinkate, jis bando kažko imtis. O jeigu jis nieko nedaro, vadinasi, jo nedomina nieko daugiau, išskyrus draugystę.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau