Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 29

Sukčiavimo aukos

Sukčiavimo klausimas žmonijai visais laikais kėlė didelį susirūpinimą. Neištikimybė yra tada, kai turiu žmoną (vyrą) ir ją (jį) apgaudinėju. Neištikimybė yra išdavystė ir ištikimybės meilėje pažeidimas. Tai reiškia norėti kito sieloje.

Neištikimybės priežasčių gali būti labai daug - tiek buitinių, tiek meilės. Tačiau apgaudinėja ne visi, ne visi.  Jei poroje yra pasitikėjimas, meilė, pagarba, artumas, neištikimybė mažai tikėtina. Daugelis nusprendžia likti santykiuose.

Kas yra apgaudinėjamas: Paprastai apgaudinėjama būna aukos. Dėl vienos paprastos priežasties, nes šie žmonės apgaudinėja patys save. Dažnai jie neturi žodžio, nuomonės, balso. Jie gali perkelti savo norus, poreikius, tylėti, prisitaikyti. Jie sąmoningai ramiai lauks, tikės savo pačių sukurta iliuzija ir atleis.

Statistiškai vyrai apgaudinėja daugiau nei moterys. Juos dažnai apsėda noras įtikti, pakelti ir sustiprinti savo savivertę. Kai kurie patiria narcizišką pasitenkinimą dėl apgaulės.

Neištikimybė turi pasekmes: melas, sugadinti santykiai su partneriu, skyrybos, nesantuokinis vaikas, nuosavos šeimos apiplėšimas, rizikos, susijusios su karjera ir reputacija kolektyve, palikti vaikai, kaltės jausmas.

Užkirsti kelią neištikimybei – reiškia būti suaugusiu ir subrendusiu žmogumi ir priimti konkretų sprendimą.

Svarbu:

– Būti sąžiningu su partneriu – gerbti jį santykiuose, jei kitas to nori, informuoti: kad jausmai jai (jam) išblėso, padėti tašką. Priimti naują sprendimą ir mėgautis juo. Jei išduodate esamą partnerį, tai turės pasekmių, už kurias anksčiau ar vėliau teks prisiimti atsakomybę.

– Kad netaptumėte auka, pirmiausia išmokite gerbti save, susiraskite savo prarastą ir sužeistą „Aš“, vadovaukitės savimi ir savo norais, neištirpdami partneryje. Susiradę savo vidinį pasaulį ir savo pomėgius, tampate įdomiais žmonėmis. Nepainiokite seksualumo ir provokacijos sąvokų. Seksualumas – viduje, jis kyla iš nuosavo balso ir troškimo. Nebūkite neištikimi sau ir nesusidursite su partnerių neištikimybe.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau