Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 1

Kas mane daro laimingą?

Užduokite sau klausimą: kas mane daro laimingą? Kas mane daro laimingą? Kada esu kupinas laimės?... Pasauliui labai reikia laimingų žmonių... ir jūsų laimės... Išmokite dovanoti laimę sau ir pasauliui! 

Nešvaistykite laiko žiūrėdami televizorių ir filmus, kurių nemėgstate...

Nešvaistykite laiko stebėdami kitų žmonių istorijas, gyvenkite savo gyvenimą...

Negaiškite laiko lygindami save su kitais, ieškokite savyje unikalaus potencialo...

Nešvaistykite laiko kitiems žmonėms, nesiekite jų pritarimo, nesistenkite kam nors įtikti ar padaryti įspūdį, tiems, kurie jumis nesidomi ir kurie jumis nesidomi...

Nešvaistykite laiko bandydami įrodyti, kad esate visuomenės, motinos, tėvo, vyrų, savęs...

Nešvaistykite laiko tuštiems pokalbiams, tuščiam bendravimui, kuris tik atima jūsų energiją ir išsiurbia ...

Nešvaistykite laiko idealams, jų siekimui ar įgyvendinimui, visko tobulinimui, perfekcionizmui...

Nešvaistykite laiko tuščioms žinioms, žinioms, kurių gyvenime nepanaudosite ir kurios tik sukuria iliuziją, kad tapote protingesni...

Nešvaistykite laiko dalykams, kurie jums nesuteikia jokios vertės, kurie nėra svarbūs, reikšmingi, bet dėl to, kad "to reikia", "tai prestižiška/klasiška" ar dėl bet kokios kitos priežasties...

Nešvaistykite laiko kažko siekdami... pinigų, moteriškumo, dvasingumo ar tos pačios laimės, juk žinote, kad kuo labiau kažko siekiate, tuo greičiau tai nuo jūsų tolsta...

Nešvaistykite laiko veltui... Jis negrįžta. Tai vienas vertingiausių mūsų turimų išteklių.

Skirkite savo laiką laimės akimirkoms, dalykams, kurie jus džiugina. Dažniau savęs paklauskite: kas man patinka? ko aš trokštu? ką aš norėčiau veikti? kas mane įkvepia? ką aš galiu padaryti šiandien? ką aš galiu duoti sau? kaip galėčiau savimi pasirūpinti? o kitais?

Skirkite savo gyvenimą tam, kam išties verta skirti. Kitiems tai gali atrodyti smulkmena, ar kažkas nereikšmingo, arba beprotiška, arba pagal visus įprastus standartus nesuprantama, tačiau jums tai bus svarbu, svarbu jūsų širdžiai, pripildys jus laime. Kiekvienas žmogus turi savų laimės komponentų, savų akimirkų, kurios džiugina.

Negaiškite laiko fantazijoms, ką apie jus pagalvos kiti, ką pasakys visuomenė… Sukaupkite drąsos ir leiskite jiems susidaryti savo nuomonę apie jus, galvoti kas jiems patinka, juk jie ir taip tuo užsiima, dėl to tiesiog paleiskite baimę ir mintis „kas ką apie mane pagalvos, reikia, kad galvotų gerai…”

Ką jūs pati apie save galvojate – štai kas svarbu.

Nelaukite idealaus momento, tobulo oro ar tobulų aplinkybių, kad būtumėte laiminga. Neatidėliokite savo laimės vėlesniam laikui.

Ištieskite pečius, nusišypsokite, prieikite prie veidrodžio ir pasakykite: šiandien aš leidžiu sau būti laiminga. Pasirinkite savo laimę, savo gyvenimą. Tam reikia drąsos. Ne visada lengva rasti tai, kas jums patinka, kas rezonuoja. Kartais prireikia rimtų tyrinėjimų, knaisiojimosi savyje, tenka užduoti sau daug klausimų, įsiklausyti į atsakymus.

Galite pradėti tiesiog dabar – padaryti tai, ką taip ilgai atidėliojote, žengti žingsnį link savo laimės, o paskui dar vieną, ir dar, ir tegul jūsų širdis dainuoja iš laimės.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.02.2023 laikas 20:38 Aiškus ženklas, kad vyras netinkamas rimtiems santykiams
Silpnųjų žeminimas ir engimas vadinamas smurtu. Tai gėda. Taip elgiasi tik bailiai, kurie bijo susidurti su stipriaisiais. Stiprus vyras gerbia ir rūpinasi savo moterimi ir vaikais. Bet kad rūpintumėtės, turite sugebėti keistis......

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau