Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 12

Kongresas: Jackas Dorsey susiduria su 5 metų laisvės atėmimo bausme už melagingų parodymų davimą

Buvusiam "Twitter" vadovui Jackui Dorsey (Jack Dorsey) gresia mažiausiai penkerių metų laisvės atėmimo bausmė už melavimą Kongresui apie "Twitter" praktiką uždrausti konservatyvius ir nepriklausomus balsus.

Šeštadienį kongresmenas Andy Biggsas (Andy Biggs) (AZ) pareiškė, kad netrukus gali būti pradėtas oficialus Dorsey nusikaltimų tyrimas:

"Twitter" bylos atskleidžia, kad buvęs "Twitter" vadovas Jackas Dorsey galėjo duoti melagingus parodymus. Prisiekęs Kongresui jis sakė, kad "Twitter" neuždraudžia šešėlinių konservatorių. Twitter buvo. Jį turėtų tirti @JudiciaryGOP ir @GOPoversight".

Mediarightnews.com praneša: Dabartinis "Twitter" savininkas ir generalinis direktorius Elonas Muskas (Elon Musk) paviešino keletą vidinių "Twitter" darbuotojų pranešimų. Iš pranešimų matyti, kaip buvo žymimos paskyros, dėl to jos tapo mažiau matomos, o kartais - tik konkretus tviteris.

Tokia praktika, kurią "Twitter" neigė, iš tikrųjų šešėlyje buvo uždraustos paskyros arba tviterio žinutės.

2018 m. liudydamas Kongrese Dorsey buvo paklaustas: "Socialinė žiniasklaida yra surežisuota taip, kad cenzūruotų konservatorius, ar tai tiesa apie "Twitter"?".

Dorsey atsakė: "Ne."

"Twitter Files" paskelbta informacija, regis, rodo, kad buvęs "Twitter" generalinis direktorius galėjo meluoti Kongresui, duodamas melagingus parodymus. Taip pat spėliojama, kad Dorsey taip buvo atitrūkęs nuo savo, kaip generalinio direktoriaus, pareigų, kad galbūt net neįsivaizdavo, kas iš tikrųjų vyksta.

Biggsas ragina Atstovų Rūmų teismų komitetą, taip pat GOP priežiūros komitetą giliau pasinerti į tai, ką, atrodo, "Twitter Files" atskleidžia.

Atrodo, kad Dorsey taip pat nustebino "NYPost" istorija, kurioje dalijamasi ieškiniu, kuriame teigiama, kad "Twitter" nesiėmė veiksmų dėl vaikų pornografijos, nes ji nepažeidė politikos. Dorsey paprašė Musko paviešinti visus jo elektroninius laiškus, kad įrodytų, jog tai netiesa.

Kadangi kitą kadenciją Atstovų Rūmus kontroliuos respublikonai, pamatysime, ar šiuo klausimu kas nors bus daroma, ar Bigso raginimai liks be atgarsio. 

Paskutiniu metu, daug tiesos lenda iš "Twitter". Tai galime daryti vieną prielaidą, jei šį bendrovė vykdė tokius nusikaltimas, kodėl negali vykdyti ir kitos soc. tinklų bendrovės? Prisidegdamos ir apmokėdamos žiniasklaidoms tikrinti faktus. O dabar Muskas ragina patraukti Fauci baudžiamojon atsakomybėn už Covid informacijos nuslėpimą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau