Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 13

Popiežius Pranciškus paskelbė, kad "Jėzus yra šėtonas", ir pažadėjo įvesti ‘vieną pasaulinę religiją’

Popiežius Pranciškus yra vienas labiausiai nekenčiamų žmonių šiuolaikiniame pasaulyje. Labiausiai jo nekenčia ne ateistai, protestantai ar musulmonai, bet krikščionys ir jo paties pasekėjai.

Kodėl krikščionys ir katalikai jo taip nekenčia? Todėl, kad popiežius Pranciškus, kuris, beje, yra Pasaulio ekonomikos forumo darbotvarkės dalyvis, puikiai moka piktžodžiauti ir aktyviai siekia sugriauti Bažnyčią ir krikščionybę apskritai.

Tai popiežius, kuris informavo savo kaimenę, kad "santykiai su Jėzumi yra pavojingi ir žalingi". Popiežius Pranciškus (Pope Francis), laužydamas šimtmečių krikščioniškąją tradiciją, sukėlė nuogąstavimus, kad jis yra neteisėtas popiežius, turintis grėsmingų planų, kai 33 000 maldininkų miniai Šventojo Petro aikštėje Romoje pasakė, kad "asmeninių, tiesioginių, betarpiškų santykių su Jėzumi Kristumi" reikia vengti bet kokia kaina.

Ir tarsi to nebūtų pakankamai nerimą keliančio, Pranciškus po to ne mažiau grėsmingai paskelbė, kad "Jėzus yra šėtonas".

Popiežiaus Pranciškaus apversta krikščionybės versija daugeliui kelia sumaištį, tačiau vaizdas tampa aiškus, kai suprantame, kam pontifikas iš tikrųjų tarnauja. Cituojant kandidatę į Prancūzijos prezidentus Marine Le Pen, popiežius Pranciškus yra "globalistų buldogas", ištikimas Naujajai pasaulio tvarkai.

2017 m. popiežius Pranciškus ragino sukurti "vieną pasaulinę vyriausybę" ir "politinę valdžią", teigdamas, kad vienos pasaulinės vyriausybės sukūrimas reikalingas kovai su tokiomis problemomis kaip "klimato kaita". Kalbėdamas su Ekvadoro laikraščiu "El Universo", popiežius sakė, kad Jungtinės Tautos neturi pakankamai galių ir joms turi būti suteikta visiška vyriausybinė kontrolė "žmonijos labui".

Nerimą kelia tai, kad pasaulio religiniai lyderiai taip pat pradeda vienytis ir pamokslauti iš tos pačios giesmyno lentos, mokydami savo avis priimti Naujosios pasaulio tvarkos vienos pasaulinės vyriausybės sudedamąsias dalis.

Dabar popiežius Pranciškus aktyviai priešinasi Biblijos Raštams ir siekia sukurti "vieną pasaulinę religiją".

Pirmiausia Pranciškus šokiravo krikščioniškąjį pasaulį Vatikane surengęs islamo maldas ir Korano skaitymus.

Pasak popiežiaus Pranciškaus, kuris, lankydamasis Stambule, rodė pavyzdį: įžengęs į Mėlynąją mečetę, nusiavęs batus, atsisukęs veidu į Meką ir šlovindamas musulmonų dievą, krikščionys visame pasaulyje turėtų lankytis mečetėse ir šlovinti Alachą. 

Tuomet Vatikano teritorijoje vyko pagoniška ceremonija ir įžūlus stabų garbinimas.

O jei praleidote, praėjusią savaitę Kazachstane vykusioje tarpreliginėje konferencijoje pasaulio lyderiai, atstovaujantys įvairioms bendruomenėms, ragino siekti pasaulio vienybės. Pasak Pranciškaus, "religinis pliuralizmas", kuris aiškiai draudžiamas Biblijoje, yra "Dievo valios išminties išraiška". Pateikiame dalį pasakojimo iš Katalikų naujienų agentūros:

Popiežius Pranciškus šią savaitę dalyvavo tarpreliginiame kongrese Kazachstane, kur priėmė deklaraciją, kurioje religinis pliuralizmas vadinamas "Dievo valios išminties išraiška kūrinijoje".

Rugsėjo 15 d. sostinėje Nur-Sultane vykusiame Septintajame pasaulio ir tradicinių religijų vadovų kongrese "dauguma delegatų" priėmė 35 punktų deklaraciją.

Popiežius Pranciškus dalyvavo tarpreliginio aukščiausiojo lygio susitikimo atidarymo ir uždarymo iškilmėse rugsėjo 13-15 d. lankydamasis Centrinės Azijos šalyje.

Tai jau ne pirmas kartas, kai popiežius ragina žmoniją priimti Naująją pasaulio tvarką ir visa, kas su ja susiję.

2019 m. popiežius Pranciškus pasirašė istorinį susitarimą su pagrindinių pasaulio religijų lyderiais, gerokai priartindamas mus prie vienos pasaulinės religijos - vieno iš pagrindinių Naujosios pasaulio tvarkos tikslų.

Pagal popiežiaus Pranciškaus parengtą ir oficialioje Vatikano interneto svetainėje paskelbtą dokumentą, visos religijos turi būti laikomos lygiavertėmis, o islamas Dievui yra toks pat priimtinas kaip ir krikščionybė.

Iš tikrųjų popiežiaus Pranciškaus ir kitų turtingų elitistų raginimas sukurti pasaulinę vyriausybę ir vieną pasaulinę religiją neturi nieko bendra su nuskurdusių tautų kėlimu ar "žmonijos gelbėjimu". Tokia vyriausybė garantuotų visuotinę turtinę nelygybę, visuotinį stebėjimą, kokį skatina Klauso Švabo (Klaus Schwab) Pasaulio ekonomikos forumas, ir pasaulį valdytų būtent tie korumpuoti interesantai, kurie pasinaudojo pandemija, kad sustiprintų turtus ir valdžią visame pasaulyje.

Ar popiežius Pranciškus yra antikristas?

Nuo tos akimirkos, kai 2013 m. kardinolas Jorge Bergoglio tapo popiežiumi, į eterį pasipylė "pranašysčių ekspertai", tvirtinantys, kad naujasis popiežius yra "Petras Romietis", išsipildžiusi "šventojo Malachijo pranašystė" ir kad Pranciškus bus paskutinis popiežius ir pasaulio pabaiga.

Pasak šventojo Malachijaus, airių šventojo, kuris prieš 112-ojo popiežiaus vardo suteikimą teisingai išpranašavo ankstesnius 111 popiežių, "Petras Romietis" bus antikristas.

Likimo dienos gerbėjai per šimtmečius rado būdų, kaip kiekvieną frazę susieti su atitinkamu popiežiumi. Tarp jų ir Jonas Paulius II, kuris siejamas su fraze Nr. 110 "Nuo saulės darbo", nes gimė saulės užtemimo dieną ir buvo palaidotas Saulės užtemimo dieną. Benediktas XVI, Nr. 111, esą yra "alyvmedžio šlovė", nes kai kurie šventojo Benedikto įkurto vienuolių ordino atšakos nariai vadinami alyvetai (Alyvuogių ordinas).

Dar yra Nr. 112. Anot šventojo Malachijo: "Šventosios Romos Bažnyčios kraštutinių persekiojimų metu sėdės... Petras Romietis, kuris maitins avis daugybėje suspaudimų; jiems pasibaigus, septynių kalvų miestas bus sunaikintas, ir baisusis teisėjas teis savo tautą. Pabaiga."

Tad kaip "Petras Romėnas" siejasi su Argentinoje gimusiu popiežiumi Pranciškumi? Jo tėvai buvo imigrantai italai, kilę iš Romos, ir jo gimimo varde buvo Petro vardas. Cituojamas vienas teologas Maiklas K. Leikas (Michael K. Lake), kuris teigia, kad "katalikų ir evangelikų mokslininkai šimtmečius baiminosi šios akimirkos".

Dabar pasaulis yra atsidūręs lūžio taške, kuriame vyksta arši kova dėl žmonijos sielos. Globalistai ir jų technokratinės svajonės apie totalitarinį valdymą grasina sunaikinti žmoniją ir civilizaciją, kokią ją pažįstame.

Aišku, kieno pusėje yra Pranciškus. Ir mes net neaptarėme pedofilijos skandalo, kuris iš vidaus pūdo Katalikų bažnyčią. Šiais lemiamais metais turėtume labai atidžiai stebėti šį popiežių jėzuitą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau