Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 25

Vieną dieną vyras suprato, kad turi problemų su žmona

Jis gavo patarimą iš specialisto. Ir vyras nusprendė, kad dešimt metų gyveno pragare. Kalėjime...

Visada verta pažvelgti į tai, kas buvo ir kas tapo...

Vieną dieną vyras suprato, kad turi problemų su žmona.

Specialistas jam pasakė, kad jo žmona turi problemų. Jei ji vėluotų pusvalandį, paskambintų. Ji vartė knygas ir žiūrėjo pasirinktus filmus. Ji privertė mane eiti į sporto salę.

Ji privertė mane valgyti maistą, kuris, jos manymu, buvo sveikas. Na, ne priverstinai, bet tinkamai paruoštą. Ji privertė savo vyrą mesti rūkyti. Ji nepriėmė jo draugų; jo draugai mėgo išgerti, o žmonai tai nepatiko...

Apskritai šiam vyrui teko patirti daug pažeminimų, tačiau jis suprato, į kokią bėdą pateko, tik kai specialistas atvėrė jam akis. Jis suprato, kad dešimt metų gyveno pragare. Kalėjime.

Jis ėmė daryti viską, kad supykdytų žmoną, sakydamas, kad ji nuplėšė jam sparnus, ir visa kita. Jis netgi nusprendė gyventi savarankiškai, laisvai, ir specialistas jį karštai palaikė.

Paklausiau: "Ką turėjote, kai susituokėte?". Vyras pasakė: "Neturėjau nieko. Nėra automobilio, nėra buto. Ji sako, kad ištekėjo iš meilės. Dabar galvoju, kad ji specialiai pasirinko tokį nevykėlį, kad jį pastūmėtų." Pakartojau: "Ką turite dabar?"

Turiu gražų automobilį, butą, namą užmiestyje. Turiu savo įmonę ir nedidelį fabriką. Mano sūnus dabar mokosi pirmoje klasėje. Taip pat turiu sniego motociklą, kuriuo savaitgaliais su žmona ir sūnumi mėgstu važinėti po mišką! Turiu šeimą, sveikatą, pinigų...

Kaip taip nutiko? Nieko neįvyko. O tada įsitraukėte į tironą ir despotą - ir viskas paaiškėjo. Jūs metėte rūkyti ir gerti. Ir gerai gyveni, visi tave gerbia... Šeima, sveikata, gerovė, visuomenės pagarba - to nebuvo, o dabar yra. Jūs tai padarėte! Jūs tai padarėte! Taigi mažai tikėtina, kad jums buvo nuplėšti sparnai. Jis skambina, nes nerimauja. Jei kas nors atsitiks, jis tavęs ieškos. Ir jis tai padarys.

Galbūt tai obsesinis rūpestis. Galbūt tai nereikalingas dėmesys. Spaudimas, pažeidinėjimas ir apskritai - nuobodulys... Tačiau visada verta pažvelgti į tai, kas buvo - ir kas tapo. Prieš barant žmoną, kuri myli ir rūpinasi tiek, kiek moka.

Ir vyras pagalvojo. Ir sakė, kad myli savo žmoną. Jis myli savo sūnų. Draugų liko nedaug, kai kurie iš jų girti, kai kurie - kalėjime. Ir jo žmona gerai gamina maistą. Ir visai nenoriu rūkyti. Tiesą sakant, namas yra labai geras.

Gera turėti namus. Ir žmona. Ką jis darytų be žmonos? Ir jis tikrai yra pasipūtęs dėl sparnų. Jis neturėjo sparnų. Tačiau dabar jis tai daro. Žmona ir sūnus.

Taigi vyras tvirtai pasakė ir nuėjo namo, juolab kad jo žmona jau du kartus skambino...

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau